О городском бюджете на 2019 - 2021 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2018 года № 1576/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 декабря 2018 года № 5102. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 258 614 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 370 464 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 31 880 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 69 761 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 6 786 509 тысяч тенге;
2) затраты – 8 347 083 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 30 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 664 тысячи тенге
приобретение финансовых активов – 9 200 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 9 864 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 57 805 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 805 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 30 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 87 805 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 20.12.2019 № 1667/36 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что на 2019 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города Шахтинск в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.

2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 1576/28 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 5102 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 258 614 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 370 464 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31 880 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 69 761 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 6 786 509 мың теңге;
2) шығындар - 8 347 083 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - минус 30 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – минус 664 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 9 200 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 9 864 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті ) – минус 57 805 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 57 805 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 87 805 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 20.12.2019 № 1667/36 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Шахтинск қаласының бюджетіне 2019 жылға арналған облыстық бюджетке табыстарды нормативтік бөлу келесі көлемдерде бекітілгені ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыздан.

3. Учесть, что на 2019 год предусмотрен объем субвенций, передаваемый из областного бюджета городу Шахтинск – 4 126 737 тысяч тенге.
4. Учесть, что на 2019 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, согласно приложению 4.
5. Учесть, что на 2019 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ, согласно приложению 5.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2019 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 6.

3. 2019 жылға арналған Шахтинск қалалық бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 4 126 737 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2019 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2019 жылға арналған қалалық бюджетті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.

7. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2019 год, согласно приложению 7.
8. Утвердить резерв акимата города на 2019 год в сумме 20 000 тысяч тенге.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Меллятов
Секретарь маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1
к решению XХVIII сессии Шахтинского городского
маслихата от 26 декабря 2018 года № 1576/28
Городской бюджет на 2019 год

7. 2019 жылға арналған қалалық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға қала әкімдігінің резерві 20 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Меллятов
Мәслихат хатшысы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихаттың
2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXVIII сессиясының
№ 1576/28 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет

91 416
Управление энергетики и жилищно- коммунального хозяйства области
637 554
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
635 987
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 567
Управление строительства области
99 111
На приобретение жилья для малообеспеченных многодетных семей
99 111
Управление ветеринарии области
752
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
752
Управление экономики области
764 846
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
502 187
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
20 534
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
242 125
Управление координации занятости и социальных программ области
238 627
На развитие рынка труда, в рамках реализации Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
104 312
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13 545
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2 410
На выплату государственной адресной социальной помощи
118 360
Целевые трансферты на развитие:
541 885
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
401 885
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан г. Шахтинск Карагандинской области
401 885
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
140 000
Cтроительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Шахтинске
140 000
Приложение 5
к решению XXVIII сессии Шахтинского городского
маслихата от 26 декабря 2018 года № 1576/28
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2019 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 20.12.2019 № 1667/36 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
2 658 660
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2 116 775
Целевые трансферты на развитие
541 885
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
2 116 775
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы

91 416
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
637 554
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
635 987
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
1 567
Облыстың құрылыс басқармасы
99 111
Көпбалалы аз қамтылған отбасыларға тұрғын үй сатып алу
99 111
Облыстың ветеринария басқармасы
752
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
752
Облыстың экономика басқармасы
764 846
Шектеулі еңбекақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты жекелеген санаттағы азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазынашылық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақыны арттыруға
502 187
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
20 534
Жоғары тұрған бюджеттің шығыстарының орнын толтыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
242 125
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
238 627
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
104 312
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
13 545
Әлеуметтік жұмыс бойынша консультанттарды және халықты жұмыспен қамту орталықтарында ассистенттерді енгізуге
2 410
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
118 360
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
541 885
оның ішінде:
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
401 885
Шахтинск қаласы Шахан кентінде қазандық және жылу тораптары құрылысы салу
401 885
Облыстың құрылыс басқармасы
140 000
Шахтинск қаласында денешынықтыру-сауықтыру кешенін салу
140 000
Шахтинск қалалық мәслихаттың 2018 жылғы
26 желтоқсандағы XXVIII сессиясының
№ 1576/28 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 20.12.2019 № 1667/36 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
2 658 660
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 116 775
Нысаналы даму трансферттері
541 885
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 116 775
оның ішінде:
Шектеулі еңбекақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты жекелеген санаттағы азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазынашылық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақыны арттыруға

502 187
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
20 534
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
242 125
Отдел образования района (города областного значения)
375 885
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
276 166
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
8 303
На содержание и проведение ремонтов объектов образования
91 416
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
736 665
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
635 987
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 567
На приобретение жилья для малообеспеченных многодетных семей
99 111
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
752
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
752
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
238 627
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
104 312
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13 545
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2 410
На выплату государственной адресной социальной помощи
118 360
Целевые трансферты на развитие:
541 885
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
401 885
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан г. Шахтинск Карагандинской области
401 885
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
140 000
Cтроительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Шахтинске
140 000
Приложение № 6
к решению XХVIII сессии Шахтинского городского
маслихата от 26 декабря 2018 года № 1576/28
Перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2019 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2
Коммунальное хозяйство

502 187
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
20 534
Жоғары тұрған бюджеттің шығыстарының орнын толтыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлуге
242 125
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
375 885
Негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
276 166
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 303
Білім беру объектілерін күтіп-ұстауға және жөндеу жүргізуге
91 416
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
736 665
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
635 987
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
1 567
Көпбалалы аз қамтылған отбасыларға тұрғын үй сатып алу
99 111
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
752
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
752
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
238 627
Еңбек нарығын дамытуға нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға
104 312
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
13 545
Әлеуметтік жұмыс бойынша консультанттарды және халықты жұмыспен қамту орталықтарында ассистенттерді енгізуге
2 410
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
118 360
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
541 885
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
401 885
Шахтинск қаласы Шахан кентінде қазандық және ылу тораптары құрылысы салу
401 885
Облыстың құрылыс басқармасы
140 000
Шахтинск қаласында денешынықтыру-сауықтыру кешенін салу
140 000
Шахтинск қалалық мәслихаттың 2018 жылғы
26 желтоқсандағы XXVIII сессиясының
№ 1576/28 шешіміне
6 қосымша
Қалалық бюджеттің 2019 жылға арналған бюджеттің даму бағдарламаларының тізімі
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2
Коммуналдық шаруашылық