О бюджете поселков Шахтинского региона на 2019 - 2021 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2018 года № 1577/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 декабря 2018 года № 5103. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселков Шахтинского региона на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 412 737 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 37 950 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 374 787 тысячи тенге;
2) затраты – 416 349 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 612 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 612 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 612 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 20.11.2019 № 1658/35 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить доходы бюджета поселков Шахтинского региона за счет следующих источников:
индивидуального подоходного налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства.

2019 - 2021 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 1577/28 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 5103 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 412 737 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 37 950 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 374 787 мың теңге;
2) шығындар - 416 349 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – минус 3 612 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 3 612 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 3 612 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 20.11.2019 № 1658/35 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Шахтинск аймағындағы кенттер кірістерін келесі көздер бойынша бекітілсін:
жеке табыс салығы;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлiк құралдарына салынатын салық.

3. Учесть, что на 2019 год предусмотрен объем субвенций, передаваемый из городского бюджета поселкам Шахтинского региона - 361 632 тысяча тенге.
4. Учесть, что в составе бюджета поселков Шахтинского региона на 2019 год предусмотрены доходы и расходы по бюджетным программам поселков Шахан (приложение 4), Долинка (приложение 5), Новодолинский (приложение 6).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Меллятов
Секретарь маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1
к решению XXVIII сессии Шахтинского городского
маслихата от 26 декабря 2018 года № 1577/28
Бюджет поселков на 2019 год

3. 2019 жылға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджетіне Шахтинск қалалық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 361 632 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Шахан кенті (4 қосымша), Долинка кенті (5 қосымша), Новодолинский кенті (6 қосымша) кенттер бюджеттік бағдарламасы бойынша шығындар қарастырылғаны ескерілсін.
5. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Меллятов
мәслихат хатшысы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXVIII сессиясының
№ 1577/28 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған кенттер бюджеті