О переименовании улиц в селе Жартас
Решение акима Карагандинского сельского округа Абайского района Карагандинской области от 26 февраля 2018 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 марта 2018 года № 4642
На основании подпункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения, аким Карагандинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Жартас Карагандинского сельского округа Абайского района, Карагандинской области следующие улицы:
1) улицу Промкомбинат на улицу Тәуелсіздік;
2) улицу Дружбы на улицу Достық.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинского сельского округа К. Жабагин

Жартас ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Қарағанды ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 наурызда № 4642 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының негізінде және тұрғындардың пікірлерін ескере отырып, Қарағанды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы, Абай ауданы, Қарағанды ауылдық округі, Жартас ауылындағы көшелер келесідей болып қайта аталсын:
1) Промкомбинат көшесін Тәуелсіздік көшесіне;
2) Дружба көшесін Достық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды ауылдық округінің әкімі К. Жабагин