О переименовании улицы в селе Дубовка
Решение акима Дубовского сельского округа Абайского района Карагандинской области от 10 мая 2018 года № 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 мая 2018 года № 4779.
На основании подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2) статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Дубовка, Дубовского сельского округа, Абайского района, Карагандинской области следующую улицу:
улицу Советская на улицу Тәуелсіздік.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким С.Г. Абдулкаримов

Дубовка ауылындағы көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Дубовка ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 10 мамырдағы № 04 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 мамырда № 4779 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2) тармағы негізінде және тұрғындардың пікірлерін ескере отырып ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы, Абай ауданы, Дубовка ауылдық округі, Дубовка ауылындағы келесі көше қайта аталсын:
Советская көшесі Тәуелсіздік көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім С.Г. Абдулкаримов