О внесении изменений в решение 18 сессии Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение 23 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 17 мая 2018 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 мая 2018 года № 4776
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 18 сессии Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4514, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 11 января 2018 года № 1-2 (7632), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 08 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5554472 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1487599 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7074 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4515 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4055284 тысяч тенге;
2) затраты – 5633196 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38765 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 61328 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22563 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 117489 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 117489 тысяч тенге:
поступление займов – 61328 тысяч тенге;
погашение займов – 22843 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 79004 тысяч тенге.";

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 18 сессиясының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы 23 сессиясының № 210 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 мамырда № 4776 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 18 сессиясының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 164 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4514 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 1-2 (7632) газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 08 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5554472 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1487599 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7074 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4515 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4055284 мың теңге;
2) шығындар – 5633196 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38765 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 61328 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22563 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 117489 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 117489 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 61328 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22843 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 79004 мың теңге.";

4410
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
4410
в том числе:
сельский округ Нуркен
220
сельский округ Караменде би
220
сельский округ Карабулак
250
сельский округ Шабанбай
500
сельский округ Абай
300
сельский округ Айыртас
250
сельский округ Сарытерек
300
сельский округ Торангалык
500
сельский округ Кусак
270
сельский округ Кызыларай
350
сельский округ Кежек
250
сельский округ Ортадересин
500
сельский округ Жидебай
500
Приложение 3
к решению 23 сессии
Актогайского районного маслихата
от 17 мая 2018 года № 210
Приложение 7
к решению 18 сессии
Актогайского районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 164
Целевые трансферты и бюджетные кредиты районного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Итого
1649968
в том числе:
Целевые текущие трансферты
612205
Целевые трансферты на развитие
976 435
Бюджетные кредиты
61 328
Целевые текущие трансферты
612205
в том числе:
из республиканского бюджета:
147 912
На внедрение привлекательной системы оплаты труда в центрах занятости населения
1 444
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов
в центрах занятости населения
9 057
На выплату государственной адресной социальной помощи
10 784
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
2 617
На реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3 623
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
14 111
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
91 491
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
14 785
из областного бюджета:
464 293
Капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
360 000
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя больных сельскохозяйственных животных особо опасными инфекционными заболеваниями и оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
6 943
На создание цифровой образовательной инфраструктуры

4410
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4410
оның ішінде:
Нүркен ауылдық округі
220
Қараменде би ауылдық округі
220
Қарабұлақ ауылдық округі
250
Шабанбай ауылдық округі
500
Абай ауылдық округі
300
Айыртас ауылдық округі
250
Сарытерек ауылдық округі
300
Тораңғалық ауылдық округі
500
Қусақ ауылдық округі
270
Қызыларай ауылдық округі
350
Кежек ауылдық округі
250
Ортадересін ауылдық округі
500
Жидебай ауылдық округі
500
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 17 мамырдағы
23 сессиясының № 210 шешіміне
3 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
18 сессиясының № 164 шешіміне
7 қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетінің нысаналы трансферттері мен бюджеттік кредиттері
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы:
1649968
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
612205
Нысаналы даму трансферттер
976435
Бюджеттік кредиттер
61328
Ағымдағы нысаналы трансферттер
612205
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
147912
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында еңбек ақы төлеудің тартымды жүйесін енгізуге
1444
Әлеуметтік жұмыс бойынша консультанттарды және халықты жұмыспен қамту орталықтарында ассистенттерді енгізуге
9057
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
10784
Тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеуге
2617
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
3623
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
14111
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
91491
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін ақы төлеуге
14785
облыстық бюджеттен:
464293
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
360000
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жоюға иелеріне орнын толтыруға және ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
6943
Сандық білім беру инфрақұрылымдарын құруға