О внесении изменений в решение 19 сессии Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 176 "О бюджетах села Актогай, поселков Сарышаган и Шашубай на 2018-2020 годы"
Решение 24 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28 мая 2018 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 июня 2018 года № 4810
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 19 сессии Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 176 "О бюджетах села Актогай, поселков Сарышаган и Шашубай на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4522, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 11 января 2018 года № 1-2 (7632), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 11 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 201 623 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 732 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 812 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 180 079 тысяч тенге;
2) затраты – 201 623 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 032 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 654 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 510 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 87 868 тысяч тенге;
2) затраты – 116 032 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы 19 сессиясының "2018-2020 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының, Сарышаған және Шашубай кенттерінің бюджеттері туралы" № 176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 мамырдағы 24 сессиясының № 215 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 маусымда № 4810 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы 19 сессиясының "2018-2020 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының, Сарышаған және Шашубай кенттерінің бюджеттері туралы" № 176 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4522 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 1-2 (7632) газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 11 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 201 623 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 732 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7812 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 180 079 мың теңге;
2) шығындар – 201 623 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2018 - 2020 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116 032 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 510 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 87 868 мың теңге;
2) шығындар – 116 032 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;