О внесении изменений и дополнений в решение Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 21/159 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение XXV сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 20 марта 2018 года № 25/185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2018 года № 4680. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №21/159 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4529, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 20 января 2018 года № 3-4 (9841), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2018 года), следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2018 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 4 979 740 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 032 556 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8 979 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 6 673 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3 931 532 тысяч тенге;
2) затраты 5 041 875 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 86 169 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 111 833 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25 664 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 148 304 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 148 304 тысяч тенге:
поступление займов 111 833 тысяч тенге;
погашение займов 25 664 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 62 135 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть в составе расходов бюджета района на 2018 год целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов согласно приложению 15.";
3) приложения 1, 4, 5, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/159 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы XXV сессиясының № 25/185 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 сәуірде № 4680 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/159 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4529 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 қаңтардағы № 3-4 (9841) "Жаңаарқа" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 12 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2018 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4 979 740 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 032 556 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 979 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 6 673 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 3 931 532 мың теңге;
2) шығындар 5 041 875 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 86 169 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 111 833 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25 664 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 148 304 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 148 304 мың теңге:
қарыздар түсімдері 111 833 мың теңге;
қарыздарды өтеу 25 664 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 62 135 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында 15 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 12 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;