Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 30 января 2018 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 февраля 2018 года № 4610. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010), акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2018 жылы мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 38 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 4610 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 6) тармақшасына, "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2% до 4% для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдарда жұмыс орындарының тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 2%-дан 4%-ға дейінгі көлемде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К. Максутов
Приложение
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от "30" января 2018 года
№ 38
Перечень организаций для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района"
87
2
2
2
Коммунальное государственное учреждение "Опорная школа (ресурсный центр) на базе средней общеобразовательной школы №44 имени Мади Бапиулы города Каркаралинска"
96
2
2

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К. Максутов
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "30" қаңтардағы
№ 38 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
87
2
2
2
"Қарқаралы қаласының Мәди Бәпиұлы атындағы № 44 жалпы орта білім беретін мектебінің базасындағы тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
96
2
2