О внесении изменений и дополнения в решение 19 сессии Нуринского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 196 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение XXVII сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29 августа 2018 года № 273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 сентября 2018 года № 4914
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 19 сессии Нуринского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №196 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4565, опубликовано в газете "Нұра" от 20 января 2018 года №3 (5551), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2018 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 264 387 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 963170 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 342 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 11 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 284 375 тысяч тенге;
2) затраты - 6 321 629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 41 670 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 64 935 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 23 265 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 98 912 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 98 912 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 64 935 тысяч тенге;
погашение займов - 23 265 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 57 242 тысяч тенге.";

Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 19 сессиясының "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 196 шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы XXVII сессиясының № 273 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қыркүйекте № 4914 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 19 сессиясының № 196 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4565 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 қаңтардағы № 3 (5551) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 24 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6 264 387 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 963 170 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5 342 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 11 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 5 284 375 мың теңге;
2) шығындар - 6 321 629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 41 670 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 64 935 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 23 265 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 98 912 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 98 912 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 64 935 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 23 265 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 57242 мың теңге.";