О внесении изменений в решение 20 сессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 209 "О бюджете поселка Нура на 2018-2020 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2018 года № 294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2018 года № 5037
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 209 " О бюджете поселка Нура на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4564, опубликовано в газете "Нұра" от 20 января 2018 года № 3 (5551), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –206 879 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 000 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 157 274тысяч тенге;
2) затраты – 206 879 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
Т. Оспанов
Приложение
к решению 31 сессии
Нуринского районного маслихата
от 30 ноября 2018 года № 294
Приложение 1
к решению 20 сессии
Нуринского районного маслихата
от 26 декабря 2017 года № 209
Бюджет поселка Нура на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы 20 сессиясының "2018-2020 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті туралы" № 209 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 294 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 5037 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы 20 сессиясының №209 "2018-2020 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4564 болып тіркенген, 2018 жылғы 20 қаңтардағы № 3 (5551) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 23 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –206 879 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 157 274 мың теңге.
2) шығындар – 206 879 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
Т. Оспанов
Нұра аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 30 қарашадағы
31 сессиясының №294 шешіміне
қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
20 сессиясының №209 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Нұра кентінің бюджеті
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер