О внесении изменений в решение 30 сессии Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 397 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2018-2020 годы"
Решение 37 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20 июня 2018 года № 477. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 июня 2018 года № 4826. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 30 сессии Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 397 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4557, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2018-2020 годы согласно приложениям 6, 7, 8, 9, 10 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 345 220 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 970 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 808 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 304 442 тысяч тенге;
2) затраты – 345 220 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Осакаровского района
Е.Темиров

Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы 30 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 397 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы 37 сессиясының № 477 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 маусымда № 4826 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы 30 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4557 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 397 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Молодежный кентінің бюджеті 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 345 220 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 970 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 808 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 304 442 мың теңге;
2) шығындар - 345 220 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 6 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы Қ. Саққұлақов
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданының экономика
және қаржы бөлімінің басшысы
Е. Теміров