О внесении изменений в решение 30 сессии Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 397 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2018-2020 годы"
Решение 40 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 24 сентября 2018 года № 528. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 октября 2018 года № 4968. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 30 сессии Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 397 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4557) опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2018 года), следующие изменения:
пункты 1, 2 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2018-2020 годы согласно приложениям 1,2,3,4,5 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 378 342 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47 860 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1226 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 329 256 тысяч тенге;
2) затраты – 378 342 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2018-2020 годы согласно приложениям 6,7,8,9,10 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 371 220 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 970 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15808 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 330 442 тысяч тенге;

Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы 30 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 397 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қыркүйектегі 40 сессиясының № 528 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қазанда № 4968 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы 30 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4557 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 397 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Осакаровка кентінің бюджеті 1,2,3,4,5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 378 342 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1226 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 329 256 мың теңге;
2) шығындар - 378 342 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Молодежный кентінің бюджеті 6,7,8,9,10 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 371 220 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 970 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15808 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 330 442 мың теңге;