О переименовании улиц поселка Осакаровка
Решение акима поселка Осакаровка Осакаровского района Карагандинской области от 24 октября 2018 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 октября 2018 года № 4986
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким поселка Осакаровка РЕШИЛ:
1. Переименовать в поселке Осакаровка Осакаровского района следующие улицы:
1) улицу Советская поселка Осакаровка на улицу Жібек жолы;
2) переулок Советский поселка Осакаровка на переулок Көркем;
3) улицу Комсомольская поселка Осакаровка на улицу Сұңқар;
4) улицу Октябрьская поселка Осакаровка на улицу Карағанды.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка С. Акижанов

Осакаровка кентіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Осакаровка кентінің әкімінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 9 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қазанда № 4986 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және кент тұрғындарының пікірін ескере отырып, Осакаровка кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы Осакаровка кентіндегі көшелер келесідей болып қайта аталсын:
1) Осакаровка кентінің Советская көшесін Жібек жолы көшесіне;
2) Осакаровка кентінің Советский тұйық көшесі Көркем тұйық қөшесіне;
3) Осакаровка кентінің Комсомольская көшесін Сұңқар көшесіне;
4) Осакаровка кентінің Октябрьская көшесін Қарағанды көшесіне.
2. Осы шешімнің бақылауын орындауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі С. Акижанов