О внесении изменений и дополнений в решение XVIIІ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 149 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение XXI сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 18 апреля 2018 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 мая 2018 года № 4742. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХVIIІ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №149 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4545, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 15 января 2018 года №2-3 (6128), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 января 2018 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
" 1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 745 611 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 145 844 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 083 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 591 448 тысяч тенге;
2) затраты – 5 977 137 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 88 197 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 104 618 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 421 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 319 723 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 319 723 тысяч тенге:
поступление займов – 104 618 тысяч тенге;
погашение займов – 16 421 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 231 526 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2018 год в сумме 45 000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Утвердить выделенные трансферты с районного бюджета в бюджеты поселка Жезди и Улытауского сельского округа на 2018 год согласно приложению 9.";

Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы XVIII сессиясының № 149 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі XXI сессиясының № 181 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 4742 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы ХVIІI сессиясының №149 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4545 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтардағы "Ұлытау өңірі" № 2-3 (6128) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 19 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 745 611 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 145 844 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -5 083 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 236 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 591 448 мың теңге;
2) шығындар – 5 977 137 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 88 197 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –104 618 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 421 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 319 723 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 319 723 мың теңге:
қарыздар түсімі – 104 618 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 421 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 231 526 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2018 жылға арналған резерві 45 000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
келесі мазмұндағы 11-1 тармақпен толықтырылсын:
"11-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен Жезді кенті және Ұлытау ауылдық округі бюджеттеріне берілген нысаналы трансферттер 9 қосымшаға сәйкес бекітілсін.";