О внесении изменений в решение XIХ сессии Шетского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 19/152 "Об утверждении бюджетов на 2018-2020 годы сельского округа и поселков Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2018 года № 25/220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2018 года № 5078
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIХ сессии Шетского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 19/152 "Об утверждении бюджетов на 2018-2020 годы сельского округа и поселков Шетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4572, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" 26 января 2018 года № 05 (10 676), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 января 2018 года), следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 344103 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступлениям – 23 212 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1666 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 319225 тысяч тенге; в том числе:
трансферты из районного (города областного значения) бюджета – 37512 тысяч тенге;
субвенции – 281713 тыс.тенге.
2) затраты – 344477 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге".
"2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 301321 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49433 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 251888 тысяч тенге; в том числе:
трансферты из районного (города областного значения) бюджета – 32271 тысяч тенге;
субвенции – 219617 тыс.тенге.

Шет аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы XIX сессиясының "Шет ауданының ауылдық округ және кенттерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 19/152 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 25/220 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 5078 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы XIX сессиясының "Шет ауданының ауылдық округ және кенттерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 19/152 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4572 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" № 05 (10 676) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 26 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5 тармақтар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 344103 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23212 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1666 мың теңге ;
трансферттердің түсімдері – 319225 мың теңге; оның ішінде;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер – 37512 мың теңге;
субвенциялар – 281713 мың теңге.
2) шығындар – 344103 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге".
"2. 2018 - 2020 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 301321 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 49433 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 251888 мың теңге; оның ішінде;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер – 32271 мың теңге;
субвенциялар – 219617 мың теңге.