О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Кызылординской области
Решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2018 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 апреля 2018 года № 6261.
Сноска. Заголовок - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 13.12.2022 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қызылорда облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 188 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 сәуірде № 6261 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 13.12.2022 № 160 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со cтатьей 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Кызылординской области согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 13.12.2022 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасының Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы кодексінің 576-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес көтерілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 13.12.2022 № 160 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

2. Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 15 марта 2017 года № 108 "Об утверждении ставок платы за эмиссию в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5786, опубликовано в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" от 18 апреля 2017 года, эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 19 апреля 2017 года).

2. "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақысының мөлшерлемелерін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 108 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5786 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 18 сәуірде "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 19 сәуірде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 19 сессии
Кызылординского областного маслихата,
секретарь областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 29 марта 2018 года № 188
Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Кызылординской области
Сноска. Приложение - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 13.12.2022 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
19-сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2018 жылғы 29 наурыздағы
№ 188 шешіміне қосымша
Қызылорда облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 13.12.2022 № 160 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).