О признании утратившим силу решения Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 302 "Об увеличении размеров ежемесячных базовых ставок по объектам рекламы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 1 июня 2018 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июня 2018 года № 6318
В соответствии со статьей 50 Законом Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 302 "Об увеличении размеров ежемесячных базовых ставок по объектам рекламы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5194, опубликовано 31 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 10 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 20-сессии
Кызылординского областного маслихата
К. Ирюков
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов

"Жарнама обьектілері бойынша ай сайынғы базалық төлемақы мөлшерлемелерінің мөлшерін арттыру туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 302 шешімінің күшін жою туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 210 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымда № 6318 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жарнама обьектілері бойынша ай сайынғы базалық төлемақы мөлшерлемелерінің мөлшерін арттыру туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 302 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5194 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 31 қазанда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде, 2015 жылғы 10 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 20-сессиясының төрағасы
К. Үйреков
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байқадамов