О признании утратившим силу постановления акимата Кызылординской области от 31 мая 2017 года № 797 "Об определении региональных организаций по организации микрокредитования"
Постановление акимата Кызылординской области от 8 июня 2018 года № 1137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 июня 2018 года № 6323
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 31 мая 2017 года № 797 "Об определении региональных организаций по организации микрокредитования".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев

"Микрокредит беруді ұйымдастыру жөніндегі өңірлік ұйымдарды анықтау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 797 қаулысының күшін жою туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 8 маусымдағы № 1137 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 маусымда № 6323 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Микрокредит беруді ұйымдастыру жөніндегі өңірлік ұйымдарды анықтау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 797 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев