Об утверждении регламента государственной услуги
Постановление акимата Кызылординской области от 5 июля 2018 года № 1164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 июля 2018 года № 6387. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 06.02.2020 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Сулейменова С.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от "05" июля 2018 года № 1167
Регламент государственной услуги "Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: структурное подразделение местного исполнительного органа района, города областного значения, осуществляющее функции в сфере жилищно-коммунального хозяйства (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) услугодателя;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги:
1-этап: решение жилищной комиссии о приватизации жилища либо мотивированный отказ в письменном виде (далее – мотивированный отказ) в случаях и по основаниям, указанных в пункте 10 стандарта государственной услуги "Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11015) (далее – стандарт);
2-этап: передача жилища из жилищного фонда государственных предприятий и государственных учреждений в коммунальную собственность со дня вынесения решения о передаче жилища осуществляется в соответствии с Правилами передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616.
При осуществлении органом, предоставляющим жилище, перевода жилища, подлежащего приватизации в коммунальный жилищный фонд, единовременно услугополучателю предоставляется справка о стоимости жилища, где указывается сумма, подлежащая оплате;
3-этап: заключение договора о приватизации жилища между услугодателем и услугополучателем.

Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 шілдедегі № 1164 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 шілдеде № 6387 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 06.02.2020 № 163 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 1-тармағына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлiп отырған "Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Сүлейменовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2018 жылғы "05" шілдедегі
№ 1164 қаулысымен бекітілген
"Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы функцияларды жүзеге асыратын құрылымдық бөлімшесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы ( бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
1-кезең: тұрғын үй комиссиясының тұрғын үйді жекешелендіру туралы шешімі немесе Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11015 болып тіркелген) бекітілген "Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша жазбаша түрде дәлелді бас тарту(бұдан әрі – дәлелді бас тарту);
2-кезең: тұрғын үйді беру туралы шешім шығарылған күннен бастап оны мемлекеттік кәсіпорындардың және мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік тұрғын үй қорынан коммуналдық меншікке беру Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасына сәйкес жүзеге асырылады;
Тұрғын үйді беретін орган жекешелендіруге жататын тұрғын үйді коммуналдық тұрғын үй қорына ауыстыруды жүзеге асырған кезде бір мезгілде көрсетілетін қызметті алушыға төленуі тиіс сома көрсетілген тұрғын үйдің құны туралы анықтама беріледі;
3-кезең: көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы арасында тұрғын үйді жекешелендіру туралы шарт жасасу.

После заключения договора о приватизации жилища в течение тридцати календарных дней производится оплата стоимости жилища, подлежащей уплате в местный бюджет, за исключением случаев, указанных в пункте 23 Правил приватизации жилищ из государственного жилищного фонда, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 673 (далее – Правила).
При безвозмездном приобретении жилища в собственность оплата не производится.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия), по оказанию государственной услуги: обращение услугополучателя либо его представителя по доверенности (далее – его представитель) к услугодателю с пакетом документов, указанных в пункте 9 стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет в канцелярию услугодателя документы согласно пункту 9 стандарта. Результат процедуры (действия): предоставление пакета документов;
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует документы, выдает услугополучателю либо его представителю расписку о приеме соответствуюших документов и предоставляет документы руководителю услугодателя;
в случаях предоставления услугополучателем либо его представителем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, и (или) документов с истекшим сроком действия, сотрудник канцелярии услугодателя отказывает в приеме заявления (не более двадцати минут); Результат процедуры (действия): регистрация и предоставление документов руководителю услугодателя либо отказ в приеме заявления;
3) руководитель услугодателя рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя услугодателя. Результат процедуры (действия): направление документов исполнителю услугодателя (не более одного часа);
4) исполнитель услугодателя рассматривает и предоставляет документы на рассмотрение жилищной комиссии (не более одного рабочего дня). Результат процедуры (действия): предоставление документов на рассмотрение жилищной комиссии;
5) жилищная комиссия рассматривает документы и направляет протокол заседания жилищной комиссии услугодателю (в течение двадцати пяти календарных дней). Результат процедуры (действия): направление протокола заседания жилищной комиссии услугодателю;

Тұрғын үйді жекешелендіру туралы шарт жасалғаннан кейін, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 673 қаулысымен бекітілген Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру қағидаларының (бұдан әрі – Қағидалар) 23-тармағында көрсетілген жағдайларды қоспағанда, отыз күнтізбелік күні ішінде жергілікті бюджетке төленуі тиіс тұрғын үйдің құнын төлеу жүргізіледі.
Тұрғын үйді меншікке өтеусіз алған кезде төлем жүргізілмейді.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының не сенім хат бойынша оның өкілінің (бұдан әрі – оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасымен және өтінішпен жүгінуі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады. Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттар топтамасын ұсыну;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді, көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхатты береді және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (жиырма минуттан аспайды);
көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық емес топтамасын және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады. Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды тіркеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсыну немесе өтінішті қабылдаудан бас тарту;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыны анықтайды. Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды көрсетілітін қызметті берушінің орындаушысына жолдау (бір сағаттан аспайды);
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды қарайды және тұрғын үй комиссиясының қарауына ұсынады (бір жұмыс күннен аспайды). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды тұрғын үй комиссиясының қарауына ұсыну;
5) тұрғын үй комиссиясы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына тұрғын үй коммиссиясының отырыс хаттамасын жолдайды (жиырма бес күнтізбелік күні ішінде). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: тұрғын үй комиссиясы отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдауы;

6) исполнитель услугодателя после вынесения решения жилищной комиссии о приватизации обеспечивает передачу жилища из жилищного фонда государственных предприятий и учреждений в коммунальный жилищный фонд или обеспечивает выдачу услугополучателю либо его представителю мотивированного отказа (передача жилища в коммунальную собственность - в течение тридцати календарных дней, выдача мотивированного отказа услугополучателю - в течение двух рабочих дней). Результат процедуры (действия): обеспечение передачи жилища из жилищного фонда либо выдача услугополучателю либо его представителю мотивированного отказа;
7) услугодатель и услугополучатель либо его представитель после перевода жилища, подлежащего приватизации в коммунальный жилищный фонд, заключают договор о приватизации жилища (в течение тридцати календарных дней). Результат процедуры (действия): заключение договора между услугодателем и услугополучателем;
8) услугополучатель либо его представитель после заключения договора о приватизации жилища производит оплату стоимости жилища, подлежащей уплате в местный бюджет, за исключением случаев, указанных в пункте 23 Правил (в течение тридцати календарных дней).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) исполнитель услугодателя;
4) жилищная комиссия;
5) работник накопительного отдела Государственной корпорации;
6) работник Государственной корпорации.
8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с другими услугодателями и (или) Государственной корпорацией в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области", акимата Кызылординской области, акиматов районов и города Кызылорды.

6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы тұрғын үй комиссиясының жекешелендіру туралы шешімі шыққаннан кейін, тұрғын үйді мемлекеттік кәсіпорындар мен мекемелердің тұрғын үй қорынан коммуналдық тұрғын үй қорына берілуін қамтамасыз етеді немесе көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне дәлелді бас тартудың берілуін қамтамасыз етеді (тұрғын үйді коммуналдық меншікке беру - отыз күнтізбелік күні ішінде, көрсетілетін қызметті алушыға дәлелді бас тартуды беру - екі жұмыс күні ішінде). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: тұрғын үйдің мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілуін қамтамасыз ету немесе көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне дәлелді бас тартуды беру;
7) көрсетілетін қызметті беруші және көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі коммуналдық тұрғын үй қорына жекешелендіруге жататын тұрғын үйді ауыстырғаннан кейін тұрғын үйді жекешелендіру жөнінде шарт жасасады (отыз күнтізбелік күні ішінде). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы арасында шарт жасасу;
8) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі тұрғын үйді жекешелендіру жөнінде шарт жасалғаннан кейін Қағидалардың 23-тармағында көрсетілген жағдайларды қоспағанда, жергілікті бюджетке төленуі тиіс тұрғын үйдің құнын төлеуді жүргізеді (отыз күнтізбелік күні ішінде).
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы;
4) тұрғын үй комиссиясы.
5) Мемлекеттік корпорация қызметкері
6) Мемлекеттік корпорацияның жинақтау бөлімінің қызметкері;
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдарың) реттілігі, мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету барысында, сондай ақ өзге де мемлекеттік қызмет көрсетушілер мен және (немесе) мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің және Қызылорда қаласы мен аудан әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.

4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию, длительность обработки запроса услугополучателя, а также описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет в Государственную корпорацию документы согласно пункту 9 стандарта. Результат процедуры (действия): предоставление пакета документов;
2) работник Государственной корпорации регистрирует документы и выдает услугополучателю либо его представителю расписку о приеме соответствуюших документов, либо в случае предоставления услугополучателем либо его представителем неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, и (или) документов с истекшим сроком действия, работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 1 к стандарту (не более двадцати минут). Результат процедуры (действия): регистрация документов и выдача услугополучателю либо его представителю расписки о приеме документов либо об отказе в приеме документов;
работник Государственной корпорации получает согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержающихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан;
3) работник накопительного отдела Государственной корпорации направляет документы услугодателю (в течение одного рабочего дня, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги). Результат процедуры (действия): направление документов услугодателю (не более одного часа);
4) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и предоставляет документы руководителю услугодателя (не более двадцати минут). Результат процедуры (действия): регистрация и предоставление документов руководителю услугодателя;
5) руководитель услугодателя рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя услугодателя (не более одного часа). Результат процедуры (действия): направление документов исполнителю услугодателя;
6) исполнитель услугодателя рассматривает и предоставляет документы на рассмотрение жилищной комиссии (не более одного рабочего дня). Результат процедуры (действия): предоставление документов на рассмотрение жилищной комиссии;
7) жилищная комиссия рассматривает документы и направляет протокол заседания жилищной комиссии услугодателю (в течение двадцати пяти календарных дней). Результат процедуры (действия): направление протокола заседания жилищной комиссии услугодателю;

4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібі, қөрсетілетін қызметті алушының өтінішін өңдеу уақыты, сондай-ақ мемлекеттік көрсетілетін қызметті Мемлекеттік корпорация арқылы алу процесінің сипаттамасы, оның ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады. Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттар топтамасын ұсыну;
2) Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхатты береді немесе көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық емес топтамасын және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері стандарттын 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді (жиырма минуттан аспайды). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды тіркеу және құжаттарды қабылдау туралы немесе құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат беру;
Мемлекеттік корпорация кезметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім береді;
3) Мемлекеттік корпорацияның жинақтау бөлімінің қызметкері құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (бір жұмыс күні ішінде, құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды көрсетіліетін қызметті берушінің орындаушысына жолдау (бір сағаттан аспайды);
4) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (он бес минуттан аспайды). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды тіркеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдау;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды (бір сағаттан аспайды). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды көрсетілітін қызметті берушінің орындаушысына жолдау;
6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды қарайды және тұрғын үй комиссиясының қарауына ұсынады (бір жұмыс күннен аспайды). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды тұрғын үй комиссиясының қарауына ұсыну;
7) тұрғын үй комиссиясы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына тұрғын үй коммиссиясы отырысының хаттамасын жолдайды (жиырма бес күнтізбелік күні ішінде). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: тұрғын үй комиссиясы отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдау;

8) исполнитель услугодателя после вынесения решения жилищной комиссии о приватизации обеспечивает передачу жилища из жилищного фонда государственных предприятий и учреждений в коммунальный жилищный фонд либо направление в Государственную корпорацию мотивированного отказа (передача жилища в коммунальную собственность - в течение тридцати календарных дней, направление мотивированного отказа в Государственную корпорацию - в течение двух рабочих дней). Результат процедуры (действия): обеспечение передачи жилища из жилищного фонда либо направление мотивированного отказа в Государственную корпорацию;
9) работник Государственной корпорации регистрирует и выдает услугополучателю либо его представителю мотивированного отказа (не более двадцати минут). Результат процедуры (действия): выдача услугополучателю либо его представителю мотивированного отказа;
10) услугодатель и услугополучатель либо его представитель после перевода жилища, подлежащего приватизации в коммунальный жилищный фонд, заключают договор о приватизации жилища (в течение тридцати календарных дней). Результат процедуры (действия): заключение договора между услугодателем и услугополучателем;
11) услугополучатель либо его представитель после заключения договора о приватизации жилища производит оплату стоимости жилища, подлежащей уплате в местный бюджет, за исключением случаев, указанных в пункте 23 Правил (в течение тридцати календарных дней).
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Приватизация жилищ из
государственного жилищного фонда"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда"
При обращении услугополучателя либо его представителя к услугодателю:
Продолжение таблицы:
При обращении услугополучателя либо его представителя в Государственную корпорацию:
Продолжение таблицы:
Условные обозначения:

8) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы тұрғын үй комиссиясының жекешелендіру туралы шешімі шыққаннан кейін, тұрғын үйді мемлекеттік кәсіпорындар мен мекемелердің тұрғын үй қорынан коммуналдық тұрғын үй қорына берілуін қамтамасыз етеді немесе Мемлекеттік корпорацияға дәлелді бас тартудың берілуін қамтамасыз етеді (тұрғын үйді коммуналдық меншікке беру - отыз күнтізбелік күні ішінде, Мемлекеттік корпорацияға жолдау - екі жұмыс күні ішінде). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: тұрғын үйдің мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілуін қамтамасыз ету немесе Мемлекеттік корпорацияға дәлелді бас тартуды жолдау;
9) Мемлекеттік корпорация қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (жиырма минуттан аспайды). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін беру.
10) көрсетілетін қызметті беруші және көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі коммуналдық тұрғын үй қорына жекешелендіруге жататын тұрғын үйді ауыстырғаннан кейін тұрғын үйді жекешелендіру жөнінде шарт жасасады (күнтізбелік отыз күні ішінде). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы арасында шарт жасасу;
11) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі тұрғын үйді жекешелендіру жөнінде шарт жасалғаннан кейін Қағидалардың 23-тармағында көрсетілген жағдайларды қоспағанда, жергілікті бюджетке төленуі тиіс тұрғын үйдің құнын төлеуді жүргізеді (күнтізбелік отыз күні ішінде).
"Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын
үйлерді жекешелендiру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
қосымша
"Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде:
Кестенін жалғасы:
Көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде:
Кестенін жалғасы:
Шартты белгілемелер: