Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2018 год по городу Кызылорда
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 15 января 2018 года № 10131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 января 2018 года № 6151. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қызылорда қаласы бойынша 2018 жылға мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 10131 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қаңтарда № 6151 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год по городу Кызылорда в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорда от 18 апреля 2017 года № 7609 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов №5819, опубликованное 18 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Қосымшаға сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде Қызылорда қаласы бойынша 2018 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
2. "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 7609 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5819 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 18 мамырда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города А. Шаменов
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда
от 15 января 2018 года №10131
Квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год по городу Кызылорда в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от общей численности
работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное предприятие "Кызылординский центр оказание специальных социальных услуг №1"

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы А. Шәменов
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы №10131 қаулысына қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде Қызылорда қаласы бойынша 2018 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"№1 Қызылорда қалалық арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі