О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2017 года №132-20/1 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 6 апреля 2018 года № 152-25/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 апреля 2018 года № 6255. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2017 года № 132-20/1 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6088 от 26 декабря 2017 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2018 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 714 844,8 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 705 843,0 тысяч тенге;
Поселок Белкол 153 267,6 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 92 695,0 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 288 439,5 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 168 099,1 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 78 955,1 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 56 413,0 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 171 132,5 тысяч тенге.
налоговые поступления – 108 210,0 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 62 500,0 тысяч тенге;
Поселок Белкол 15 500,0 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 2 500,0 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 4 420,0 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 10 900,0 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 2 870,0 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 5 050,0 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 4 470,0 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 15 991,9 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 1 860,0 тысяч тенге;
Поселок Белкол 60 69,7 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 290,0 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 3 991,5 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 2 919,1 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 356,1 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 255,0 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 250,5 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 1 590 642,9 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 641 483,0 тысяч тенге;
Поселок Белкол 131 697,9 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №132-20/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 152-25/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 сәуірде № 6255 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 132-20/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда №6088 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 714 844,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 705 843,0 мың теңге;
Белкөл кенті 153 267,6 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 92 695,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 288 439,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 168 099,1 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 78 955,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 56 413,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 171 132,5 мың теңге.
салықтық түсімдер – 108 210 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 62 500,0 мың теңге;
Белкөл кенті 15 500,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 2 500,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 4 420,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 10 900,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 2 870,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 5 050,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 4 470,0 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 15 991,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 1 860,0 мың теңге;
Белкөл кенті 6 069,7 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 290,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 3 991,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 2 919,1 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 356,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 255,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 250,5 мың теңге.
трансферттер түсімі – 1 590 642,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 641 483,0 мың теңге;
Белкөл кенті 131 697,9 мың теңге;

Сельский округ Кызылозек 56 413,0 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 171 132,5 тысяч тенге."
приложения 1-8 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1-8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
ХХV сессии Кызылординского
городского маслихата
Л. КОЖАНИЯЗОВА
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА

Қызылөзек ауылдық округі 56 413,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 171 132,5 мың теңге."
аталған шешімнің 1-8 қосымшалары осы шешімнің 1-8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХV сессиясының
төрайымы
Л. КОЖАНИЯЗОВА
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА