О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2017 года №124-19/1 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 31 июля 2018 года № 172-28/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 августа 2018 года № 6405. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 14 декабря 2017 года № 124-19/1 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6093 от 27 декабря 2017 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 5 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 173 442,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 370 315,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 744 301,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 369 858,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 688 968,5 тысяч тенге;
2) затраты – 42 522 003,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 553,9 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 96 117,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 564,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 350 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 350 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №124-19/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 31 шілдедегі № 172-28/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 тамызда № 6405 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 124-19/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда №6093 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде 2018 жылғы 5 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 173 442,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 370 315,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 744 301,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 369 858,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 688 968,5 мың теңге;
2) шығындар – 42 522 003,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 553,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 96 117,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 564,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 350 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 350 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – 2 224 884,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -2 224 884,8 тысяч тенге;
поступление займов – 3 794 691,0 тысяч тенге;
погашение займов – 7 172 634,0 тысяч тенге."
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХVІІІ сессии
Кызылординского городского маслихата
Е. БАЙТІЛЕС
Секретарь Кызылординского городского
маслихата
Р. БУХАНОВА
Приложение 1 к решению Кызылординского городского маслихатa от 31 июля 2018 года № 172-28/1
Приложение 1 к решению Кызылординского городского маслихатa от 21 декабря 2017 года № 124-19/1
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 224 884,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -2 224 884,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 3 794 691,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 172 634,0 мың теңге."
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының кезектен
тыс ХХVІІІ сессиясының төрағасы
Е. БАЙТІЛЕС
Қызылорда қалалық мәслихатының
хатшысы
Р. БУХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 31 шілдедегі № 172-28/1 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 124-19/1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

218 691,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
409 259,9
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
1 480,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
19 329,2
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
63 171,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
75 720,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
45 250,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
237 073,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57 165,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
109 070,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
109 070,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
296 776,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
294 435,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109 502,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 278,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1 024,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
176 752,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
879,0
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 341,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 341,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 394 008,8
1
Жилищное хозяйство
7 558 910,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 870 729,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

218 691,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
409 259,9
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
1 480,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
19 329,2
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
63 171,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
75 720,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
45 250,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
237 073,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57 165,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
109 070,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
109 070,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
296 776,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
294 435,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 502,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 278,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 024,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
176 752,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
879,0
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 341,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 341,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 394 008,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 558 910,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 870 729,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау