О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2017 года №124-19/1 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 16 ноября 2018 года № 189-31/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 ноября 2018 года № 6519. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 14 декабря 2017 года № 124-19/1 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6093 от 27 декабря 2017 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 5 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 361 394,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 370 315,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 745 637,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 362 690,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 882 752,3 тысяч тенге;
2) затраты – 43 592 848,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 553,9 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 96 117,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 564,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 350 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 350 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 341 991,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -2 341 991,8 тысяч тенге;
поступление займов – 3 677 584,0 тысяч тенге;
погашение займов – 7 172 634,0 тысяч тенге.".
Пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

"2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №124-19/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 16 қарашадағы № 189-31/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қарашада № 6519 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 124-19/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда №6093 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде 2018 жылғы 5 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 361 394,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 370 315,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 745 637,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 362 690,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 882 752,3 мың теңге;
2) шығындар – 43 592 848,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 553,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 96 117,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 564,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 350 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 350 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 341 991,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -2 341 991,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 3 677 584,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 172 634,0 мың теңге.".
Аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

218 691,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
381 939,9
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
494,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
24 022,2
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
62 697,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
75 353,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
44 696,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
240 950,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56 867,0
За счет трансфертов из республиканского бюджета
10 492,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
91 725,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
91 725,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
267 863,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
265 522,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109 129,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 278,0
021
Капитальные расходы государственного органа
790,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
148 446,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
879,0
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 341,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 341,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 257 972,1
1
Жилищное хозяйство
7 843 486,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)

218 691,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
381 939,9
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
494,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
24 022,2
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
62 697,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
75 353,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
44 696,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
240 950,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56 867,0
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен іске асыру
10 492,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
91 725,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
91 725,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
267 863,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
265 522,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 129,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 278,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
790,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
148 446,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
879,0
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 341,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 341,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 257 972,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 843 486,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі