О городском бюджете на 2019-2021 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2018 года № 199-33/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 декабря 2018 года № 6567. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 783 871,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 604 647,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 136 446 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 930 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 541 847,8 тысяч тенге;
2) затраты – 74 310 849,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -325 851,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 197 434,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 523 286 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 598 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 598 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 799 127 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 799 127 тысяч тенге;
поступление займов – 5 794 982 тысяч тенге;
погашение займов – 1 298 079,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 302 224,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 06.12.2019 № 270-51/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Определить норматив распределения доходов в городской бюджет на 2019 год в следующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" 70 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" 70 процентов;
3) по коду 101.202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" 70 процентов.
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 9 304 617,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 54 449,5 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 199-33/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 6567 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 783 871,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 604 647,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 136 446 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 930 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 541 847,8 мың теңге;
2) шығындар – 74 310 849,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -325 851,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 197 434,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 523 286 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 598 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 598 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 799 127 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 799 127 мың теңге;
қарыздар түсімі – 5 794 982 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 298 079,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 302 224,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда қалалық мәслихатының 06.12.2019 № 270-51/1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
2. 2019 жылға Қызылорда қаласы бюджетіне кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша 70 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша 70 пайыз;
3) 101.202 "Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша 70 пайыз.
3. 2019 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 9 304 617,0 мың теңге болып көзделсін.
4. Жергілікті атқарушы органының резерві 54 449,5 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 06.12.2019 № 270-51/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить объем расходов предусмотренных на 2019-2021 годы по бюджетным программам сельского округа Талсуат согласно приложениям 4, 5 и 6.
6. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления сельского округа Талсуат на 2019-2021 год согласно приложениям 7, 8, 9.
7. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2019 год согласно приложению 10.
8. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2019 год в объеме 1 066 191,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 352 087,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 104 314,0 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 69 314,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 222 471,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 147 303,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 39 590,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 47 641,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 83 471,0 тысяч тенге.
9. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2020 год в объеме 1 061 502,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 353 986,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 91 921,0 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 69 901,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 224 157,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 148 589,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 40 190,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 48 381,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 84 377,0 тысяч тенге.
10. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2021 год в объеме 1 067 995,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 355 481,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 92 344,0 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 70 406,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 225 455,0 тысяч тенге;

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда қалалық мәслихатының 06.12.2019 № 270-51/1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
5. Талсуат ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2019-2021 жылдарға арналған шығындар көлемі 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
6. 2019-2021 жылдарға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдары Талсуат ауылдық округіне трансферттер 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2019 жылға арналған субвенция көлемі 1 066 191,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 352 087,0 мың теңге;
Белкөл кенті 104 314,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 69 314,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 222 471,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 147 303,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 39 590,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 47 641,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 83 471,0 мың теңге.
сомасында белгіленсін.
9. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2020 жылға арналған субвенция көлемі 1 061 502,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 353 986,0 мың теңге;
Белкөл кенті 91 921,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 69 901,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 224 157,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 148 589,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 40 190,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 48 381,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 84 377,0 мың теңге.
сомасында белгіленсін.
10. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2021 жылға арналған субвенция көлемі 1 067 995,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 355 481,0 мың теңге;
Белкөл кенті 92 344,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 70 406,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 225 455,0 мың теңге;

сельский округ Кызылжарма 149 385,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 40 712,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 49 024,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 85 188,0 тысяч тенге.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной ХХХІІІ сессии
Кызылординского городского маслихата
Ә. НАҚЫП
Секретарь Кызылординского городского
маслихата
Р. БУХАНОВА

Қызылжарма ауылдық округі 149 385,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 40 712,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 49 024,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 85 188,0 мың теңге.
сомасында белгіленсін.
11. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезекті ХХХІІІ сессиясының төрағасы
Ә. НАҚЫП
Қызылорда қалалық мәслихатының
хатшысы
Р. БУХАНОВА

8 880 320,1
010
Государственная адресная социальная помощь
8 879 762,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
558,1
02
Социальная помощь
2 950 201,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
100 520,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
100 520,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 849 681,1
004
Программа занятости
1 570 889,6
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 019,5
007
Оказание жилищной помощи
161 880,3
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
404,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
23 914,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
505 279,3
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
71 967,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86 689,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
53 258,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
301 668,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66 712,0
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
156 488,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 362,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 362,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
155 126,4
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
32 643,8
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

8 880 320,1
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 879 762,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
558,1
02
Әлеуметтiк көмек
2 950 201,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
100 520,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
100 520,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 849 681,1
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 570 889,6
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 019,5
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
161 880,3
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
404,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
23 914,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
505 279,3
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
71 967,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
86 689,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
53 258,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
301 668,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
66 712,0
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
156 488,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 362,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 362,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
155 126,4
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
32 643,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

36 012,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
244 911,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
244 911,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 517,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 517,0
02
Финансовая деятельность
63 171,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
47 451,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 138,0
002
Создание информационных систем
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
10 732,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 581,0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
15 720,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
15 720,0
05
Планирование и статистическая деятельность
40 054,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
40 054,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
40 054,0
09
Прочие государственные услуги общего характера
231 583,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
76 056,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
76 056,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
19 367,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
19 367,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
136 160,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
136 160,0
2
Оборона
14 136,0
01
Военные нужды
14 136,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 136,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 136,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

36 012,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
244 911,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
244 911,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 517,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 517,0
02
Қаржылық қызмет
63 171,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
47 451,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 138,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
10 732,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 581,0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
15 720,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 720,0
05
Жоспарлау және статистикалық қызмет
40 054,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
40 054,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 054,0
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
231 583,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
76 056,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 056,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
19 367,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 367,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
136 160,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 160,0
2
Қорғаныс
14 136,0
01
Әскери мұқтаждар
14 136,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 136,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14 136,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

113 228,0
06
Уголовно-исполнительная система
19 187,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
19 187,0
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
19 187,0
09
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
94 041,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
94 041,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
94 041,0
4
Образование
19 118 494,0
01
Дошкольное воспитание и обучение
5 792 542,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
72 486,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
68 096,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 390,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 720 056,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 124 901,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 595 155,0
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
12 537 605,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 756,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1 756,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 535 849,0
003
Общеобразовательное обучение
12 332 536,0
006
Дополнительное образование для детей
203 313,0
09
Прочие услуги в области образования
788 347,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
788 347,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30 935,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
42 131,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
528 744,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
111 627,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 276,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

113 228,0
06
Қылмыстық-атқару жүйесі
19 187,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
19 187,0
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
19 187,0
09
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
94 041,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
94 041,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
94 041,0
4
Бiлiм беру
19 118 494,0
01
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
5 792 542,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
72 486,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
68 096,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
4 390,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 720 056,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 124 901,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
4 595 155,0
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
12 537 605,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 756,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 756,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 535 849,0
003
Жалпы білім беру
12 332 536,0
006
Балаларға қосымша білім беру
203 313,0
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
788 347,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
788 347,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 935,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
42 131,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
528 744,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
111 627,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 276,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

Приложение 10 к решению Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2018 года № 199-33/3
Перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2019 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

Қызылорда қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 199-33/3 шешіміне 10-қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру