О присвоении наименований и переименований улиц
Решение акима поселка Тасбогет города Кызылорда от 2 октября 2018 года № 548. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 октября 2018 года № 6458
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 9 августа 2018 года № 3 аким поселка Тасбугет РЕШИЛ:
1. Переименовать следующих улиц поселка Тасбугет города Кызылорда:
1) улицу Сарыарқа именем "Елубай Қосжанов";
2) улицу Жобалау именем "Серік Өтеуов";
3) улицу Сырдария именем "Аманкелді Әбдібаев".
2. Присвоить безымянной улице, расположенной параллельно улице С.Майкановой поселка Тасбугет города Кызылорда имя "Талап Мұқышев".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Тасбугет Байхадамову Ж.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Тасбугет П. Шамуратов

Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда қаласы Тасбөгет кенті әкімінің 2018 жылғы 2 қазандағы № 548 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қазанда № 6458 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 9 тамыздағы № 3 қорытындысына сәйкес Тасбөгет кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы, Тасбөгет кентінің келесі көшелері:
1) Сарыарқа көшесі "Елубай Қосжанов" есімімен;
2) Жобалау көшесі "Серік Өтеуов" есімімен;
3) Сырдария көшесі "Аманкелді Әбдібаев" есімімен қайта аталсын.
2. Қызылорда қаласының, Тасбөгет кентіндегі С.Майханова көшесімен қатар орналасқан атауы жоқ көшеге "Талап Мұқышев" есімі берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тасбөгет кенті әкімінің орынбасары Ж.Байхадамовқа жүктелсін.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Тасбөгет кентінің әкімі П. Шамуратов