О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Аральскому району
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 июня 2018 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 июля 2018 года № 6356. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2022 года № 272
Сноска. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25.07.2022 № 272 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Аральскому району в 5 (пять) раз в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
двадцать шестой сессий
Аральского районного маслихата
Ж. Жалгасбеков
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Аральскому району Департамента
государственных доходов по Кызылординской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
________________________ Дуйсенов Б.
"21" июня 2018 год

Арал ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 163 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 шілдеде № 6356 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 272 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 25.07.2022 № 272 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджеттік төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері 5 (бес) есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс жиырма алтыншы
сессиясының төрағасы
Ж. Жалғасбеков
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мадинов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Арал ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Дүйсенов ___________________
"21" маусым 2018 жыл