О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 121 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 августа 2018 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 сентября 2018 года № 6430. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной двадцатой сессии Аральского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 121 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6101, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 9 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующем объеме:
1)доходы - 14 519 894,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 879 383 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 19 944 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 43 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 577 217,7 тысяч тенге, в том числе объем субвенции - 9 054 373 тысяч тенге;
2)затраты - 14 525 848,5 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование - 1 309 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 10 926 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 9 617 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 45 103тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №121 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 178 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қыркүйекте № 6430 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті жиырмасыншы сессиясының № 121 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6101 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер- 14 519 894,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер-1 879 383 мың теңге;
салықтық емес түсімдер- 19 944 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер- 43 350 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 12 577 217,7 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі 9 054 373 мың теңге;
2) шығындар – 14 525 848,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 1 309 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 10 926 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -9 617 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо- 45 103 мың теңге;

приобретение финансовых активов - 45 103тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета- - 48 365,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 48 365,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 данного решения изложить согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной двадцать девятой
сессий Аральского районного маслихата
Д. Жалгасбаев
Секретарь Аральского районного маслихата Д. Мадинов
Приложение к решению Аральского районного маслихата от "27" августа 2018 года № 178

қаржы активтерін сатып алу- 45 103 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер-0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- - 48 365,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 48 365,8 мың теңге.";
аталған шешімінің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс
жиырма тоғызыншы сессиясының төрағасы
Д. Жалғасбаев
Арал аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Мадинов
2018 жылғы "27" тамыздағы №178 Арал аудандық мәслихатының шешіміне 1қосымша

29 216
003
Капитальные расходы государственных органов
1 286
122
Аппарат акима района (города областного значения)
190 297
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
156 387
003
Капитальные расходы государственных органов
33 910
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
269 596
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
269 596
452
Отдел финансов района (города областного значения)
116 669
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27 712
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 757
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
400
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
86 800
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
18 553
001
Услуги по реализации государственной политики в области закупок на местном уровне
15 853
003
Капитальные расходы государственных органов
2 700
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
31 942
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
31 642
004
Капитальные расходы государственных органов
300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54 894
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26 727
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
28 167
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 900
040
Развитие объектов государственных органов
8 900
493
Отдел предпринимательства , промышленности и туризма района (города областного значения)
14 720
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
14 720
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
66 919
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

29 216
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 286
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
190 297
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
156 387
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
33 910
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
269 596
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
269 596
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
116 669
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 712
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 757
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
400
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 800
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
18 553
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 853
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 700
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
31 942
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 642
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54 894
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 727
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 167
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 900
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
8 900
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
14 720
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 720
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
66 919
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

9 613
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
299 951
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
1 447
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
38 233
05
Здравоохранение
1 475
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 475
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1 475
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
810 549,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 476
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 476
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
200 221
010
Государственная адресная социальная помощь
200 221
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 959
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 959
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
554 159,4
004
Программа занятости
245 154
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 161
007
Жилищная помощь
40 997
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
420
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 381
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
134 079,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 570
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54 549
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49 848
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
45 734
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 207
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

9 613
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
299 951
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
1 447
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38 233
05
Денсаулық сақтау
1 475
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 475
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
1 475
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
810 549,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 476
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 476
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
200 221
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
200 221
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 959
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7 959
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
554 159,4
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
245 154
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 161
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
40 997
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
420
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 381
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
134 079,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 570
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
54 549
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49 848
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
45 734
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 207
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру