О переименовании переулка в поселке Жаксыкылыш
Решение акима поселка Жаксыкылыш Аральского района Кызылординской области от 8 августа 2018 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 августа 2018 года № 6413
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 12 июня 2018 года № 2 аким поселка Жаксыкылыш, Аральского района РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок "Иван Панфилов" в поселке Жаксыкылыш именем "Сағадин Дәріқұлов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Жаксыкылыш М. Жалгасбаева

Жақсықылыш кентіндегі тұйық көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Жақсықылыш кенті әкімінің 2018 жылғы 8 тамыздағы № 22 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 тамызда № 6413 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 2 қорытындысына сәйкес Арал ауданы, Жақсықылыш кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсықылыш кентіндегі "Иван Панфилов" тұйық көшесі "Сағадин Дәріқұлов" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсықылыш кентінің әкімі М. Жалғасбаева