О переименовании улицы населенного пункта Токабай
Решение акима поселка Женишкекум Аральского района Кызылординской области от 18 сентября 2018 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 сентября 2018 года № 6434
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на оснавании заключения областной ономастической комиссии от 9 августа 2018 года № 3, аким сельского округа Жинишкекум РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Токабай" населенного пункта Токабай на имя "Қуаныш Бердімағанбетов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жинишкекум М. Алишев

Тоқабай елді мекеніндегі көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Жіңішкеқұм кенті әкімінің 2018 жылғы 18 қыркүйектегі № 12 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 қыркүйекте № 6434 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4-тармақшасына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 9 тамыздағы № 3 қорытындысы негізінде, Жіңішкеқұм ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тоқабай елді мекеніндегі "Тоқабай" көшесі "Қуаныш Бердімағанбетов" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жіңішкеқұм ауылдық округінің әкімі М. Әлішев