Об изменении границ (черты) населенных пунктов Казалинского района
Совместное постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 12 ноября 2018 года № 193 и решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 ноября 2018 года № 240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 декабря 2018 года № 6561
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) села Шакен сельского округа Шакен общей площадью 14867 гектаров и границу (черту) села Шили сельского округа Шакен общей площадью 17364 гектаров, границу (черту) села Каукей сельского округа Кызылкум общей площадью 34878 гектаров, границу (черту) села Лахалы сельского округа Тасарык общей площадью 14273 гектаров, границу (черту) населенного пункта Байкожа сельского округа Майлыбас Казалинского района Кызылординской области общей площадью 405 гектаров согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.

Қазалы ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Бірлескен Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 193 қаулысы және Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қарашадағы № 240 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 6561 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 108-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы, Қазалы ауданы Шәкен ауылдық округінің Шәкен ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 14867 гектар және Шәкен ауылдық округінің Шилі ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 17364 гектар, Қызылқұм ауылдық округінің Кәукей ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 34878 гектар, Тасарық ауылдық округінің Лахалы ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 14273 гектар, Майлыбас ауылдық округінің Байқожа елді мекенінің шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 405 гектар болып өзгертілсін.