О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2018 года № 255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 декабря 2018 года № 6598. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 22222733,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1280327 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20277 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37725 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20884404,8 тысяч тенге;
2) затраты – 22460387,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 143840,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 246187,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 102347 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -381493,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 381493,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 09.12.2019 № 333 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Определить на 2019 год нормативы распределения доходов с районного бюджета в областной бюджет в нижеследующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в областной бюджет – 38,86 процентов, в районный бюджет – 61,14 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" в областной бюджет – 43,6 процентов, в районный бюджет – 56,4 процентов.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города, кента, сельских округов в сумме 765352 тысяч тенге, в том числе:
Город Казалинск 180315 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би 456625 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол 37681 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды 90731 тысяч тенге.
4. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету района:

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 255 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6598 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22222733,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1280327 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20277 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37725 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 20884404,8 мың теңге;
2) шығындар – 22460387,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 143840,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 246187,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 102347 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -381493,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 381493,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 09.12.2019 № 333 шешімімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша облыстық бюджетке – 38,86 пайыз, аудандық бюджетке – 61,14 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша облыстық бюджетке – 43,6 пайыз, аудандық бюджетке – 56,4 пайыз.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 765352 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қазалы қаласы 180315 мың теңге;
Әйтеке би кенті 456625 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі 37681 мың теңге;
Аранды ауылдық округі 90731 мың теңге.
4. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:

1) на увеличение размера должностных окладов секретарей маслихатов 657 тысяч тенге;
2) на образование 198943,2 тысяч тенге;
3) на развитие рынка труда 84856,8 тысяч тенге;
4) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан 2350,8 тысяч тенге;
5) на единовременную социальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны 2121 тысяч тенге;
6) на социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны 44617,0 тысяч тенге;
7) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 19165 тысяч тенге;
8) на оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения 25915 тысяч тенге;
9) на оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию 231,0 тысяч тенге;
10) на единовременную социальную помощь участникам и инвалидам боевых действий в Афганистане 2828 тысяч тенге;
11) на приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам 848 тысяч тенге;
12) на перераспределение 1 единицы внештатного сотрудника с областного уровня на районный уровень 1351 тысяч тенге;
13) на обеспечение проведения государственной политики исполнительской власти в сочетании с интересами и потребностями развития соотвествующей территории 17500 тысяч тенге;
14) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 189579,3 тысяч тенге;
15) на подготовку документации объектов водного хозяйства 24540,9 тысяч тенге;
16) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры 174108,0 тысяч тенге;
17) на ремонта объектов спорта 26994 тысяч тенге;
18) на благоустройство 91093 тысяч тенге;
19) на оказание дополнительных мер поддержки многодетным и малообеспеченным семьям в сфере образования 33504,3 тысяч тенге;
20) на оснащение центров занятости населения, аппаратов акимов города районного значения, поселка и сельских округов компьютерной техникой в связи с модификацией информационной системы "Е-Халык" 14220 тысяч тенге;
21) на выплату государственной адресной социальной помощи 30705 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.02.2019 № 273; 24.05.2019 № 292; 06.08.2019 № 309; 27.09.2019 № 317; 31.10.2019 № 325; 09.12.2019 № 333 (вводится в действие с 01.01.2019).

1) мәслихат хашысының лауазымдық еңбекақысының ұлғаюына 657 мың теңге;
2) білім беруге 198943,2 мың теңге;
3) еңбек нарығын дамытуға 84856,8 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға 2350,8 мың теңге;
5) Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін біржолғы әлеуметтік көмекке 2121 мың теңге;
6) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға 44617,0 мың теңге;
7) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 19165 мың теңге;
8) туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге 25915 мың теңге;
9) гемобластозадар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге 231,0 мың теңге;
10) Ауғанстандағы ұрыс-қимылдарға қатысушылар мен мүгедектеріне бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетуге 2828 мың теңге;
11) калалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алуға 848 мың теңге;
12) облыстық деңгейден аудандық деңгейге 1 бірлік штаттан тыс қызметкерді қайта бөлуге 1351 мың теңге;
13) атқарушылық биліктің мемлекеттік саясатын тиісті аумақты дамыту мүдделерімен және қажеттіліктермен үйлесімдікте жүргізуді қамтамасыз етуге 17500 мың теңге;
14) көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге 189579,3 мың теңге;
15) су шаруашылығы нысандарын құжаттандыруға 24540,9 мың теңге;
16) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыру 174108,0 мың теңге;
17) спорт объектілеріне жөндеу жүргізуге 26994 мың теңге;
18) абаттандыруға 91093 мың теңге;
19) білім саласы бойынша көпбалалы және аз қамтылған отбасыларына қосымша көмек көрсетуге 33504,3 мың теңге;
20) "Е-Халық" ақпараттық жүйесінің модификациялануына байланысты халықты жұмыспен қамту орталықтарын, аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округ әкімдерінің аппараттарын компьютерлік техникамен жабдықтауға 14220 мың теңге;
21) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 30705 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.02.2019 № 273; 24.05.2019 № 292; 06.08.2019 № 309; 27.09.2019 № 317; 31.10.2019 № 325; 09.12.2019 № 333 шешімдерімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету района:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 115512 тысяч тенге;
2) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2019 № 292 (вводится в действие с 01.01.2019).
3) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2019 № 292 (вводится в действие с 01.01.2019).
4) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2019 № 292 (вводится в действие с 01.01.2019).
5) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2019 № 292 (вводится в действие с 01.01.2019).
6) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2019 № 292 (вводится в действие с 01.01.2019).
7) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2019 № 292 (вводится в действие с 01.01.2019).
8) на выплату государственной адресной социальной помощи 723935 тысяч тенге;
9) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения 14470 тысяч тенге;
10) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан 20080,8 тысяч тенге;
11) на развитие рынка труда 240521,0 тысяч тенге;
12) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы 1645790 тысяч тенге;
13) на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы 29572 тысяч тенге;
14) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 1456816 тысяч тенге;
15) на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования 547367 тысяч тенге;
16) на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих 45751 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.02.2019 № 273; 24.05.2019 № 292; 06.08.2019 № 309; 31.10.2019 № 325; 09.12.2019 № 333 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрены нижеследующие целевые трансферты на развитие бюджету района:

5. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 115512 мың теңге;
2) алынып тасталды – Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.05.2019 № 292 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3) алынып тасталды – Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.05.2019 № 292 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4) алынып тасталды – Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.05.2019 № 292 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5) алынып тасталды – Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.05.2019 № 292 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6) алынып тасталды – Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.05.2019 № 292 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7) алынып тасталды – Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.05.2019 № 292 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 723935 мың теңге;
9) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге 14470 мың теңге;
10) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға 20080,8 мың теңге;
11) еңбек нарығын дамытуға 240521,0 мың теңге;
12) ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 1645790 мың теңге;
13) төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге 29572 мың теңге;
14) көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге 1456816 мың теңге;
15) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға 547367 мың теңге;
16) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 45751 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.02.2019 № 273; 24.05.2019 № 292; 06.08.2019 № 309; 31.10.2019 № 325; 09.12.2019 № 333 шешімдерімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне төмендегідей нысаналы даму трансферттердің қаралғаны ескерілсін:

1) на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 428462 тысяч тенге;
2) на развитие коммунального хозяйства 795184,3 тысяч тенге;
3) на развитие транспортной инфраструктуры 75952 тысяч тенге;
4) на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда 94063 тысяч тенге;
5) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах 9773,5 тысяч тенге;
6) на развитие теплоэнергетической системы 246614 тысяч тенге;
7) развитие объектов спорта 1000,0 тысяч тенге;
7) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года 13671 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.02.2019 № 273; 24.05.2019 № 292; 06.08.2019 № 309; 27.09.2019 № 317; 31.10.2019 № 325; 09.12.2019 № 333 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые трансферты на развитие бюджету района:
1) на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда 999840 тысяч тенге;
2) на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 773685 тысяч тенге;
3) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах 78114 тысяч тенге;
4) на развитие теплоэнергетической системы 942152 тысяч тенге;
5) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года 136779 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2019 № 292; 06.08.2019 № 309; 31.10.2019 № 325 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие кредиты бюджету района:
1) на реализацию мер социальной поддержки специалистов 246187,4 тысяч тенге.
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год возврат трансфертов в областной бюджет:
в связи с переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год в соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социального обеспечения" - 311190 тысяч тенге;
с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения" - 156646 тысяч тенге.

1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыруға 428462 мың теңге;
2) коммуналдық шаруашылықты дамытуға 795184,3 мың теңге;
3) көлік инфрақұрылымын дамытуға 75952 мың теңге;
4) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салу және (немесе) реконструкциялауға 94063 мың теңге;
5) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 9773,5 мың теңге;
6) жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға 246614 мың теңге;
7) спорт нысандарын дамыту 1000,0 мың теңге;
7) Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға 13671 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.02.2019 № 273; 24.05.2019 № 292; 06.08.2019 № 309; 27.09.2019 № 317 ; 31.10.2019 № 325; 09.12.2019 № 333 шешімдерімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей нысаналы даму трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салу және (немесе) реконструкциялауға 999840 мың теңге;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыруға 773685 мың теңге;
3) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 78114 мың теңге;
4) жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға 942152 мың теңге;
5) Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға 136779 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.05.2019 № 292; 06.08.2019 № 309; 31.10.2019 № 325 шешімдерімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей несие қаралғаны ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 246187,4 мың теңге.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке қайтару қарастырылсын:
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әлеуметтік қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімінің 2018 жылдан 2020 жылға ауысуына байланысты 311190 мың теңге;
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне деңсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелердің азайтуға байланысты 155646 мың теңге.

9-1. Предусмотреть в районном бюджете возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 2018 года, выделенных из республиканского и областного бюджета, в областной бюджет 21846,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.02.2019 № 273 (вводится в действие с 01.01.2019).
9-2. Предусмотреть в районном бюджете возврат трансфертов в областной бюджет в связи с реорганизацией районных музеев путем их присоединения в коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский областной историко-краеведческий музей" управления культуры, архивов и документации Кызылординской области в соответствии с постановлением акимата Кызылординской области от 28 декабря 2018 года №1301 "О некоторых вопросах областных коммунальных юридических лиц" 25627 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-2 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.02.2019 № 273 (вводится в действие с 01.01.2019).
9-3. Предусмотреть в районном бюджете возврат областной бюджет соответсвии постановления Правительства Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 40 "Об определении оператора информационно-коммуникационной инфраструктуры "электронное правительство" в связи с централизацией единой системы электронного документооборота 16634 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-3 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2019 № 292 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам города, кента и аульных округов на 2019 год за счет средств районного бюджета определяется на основании постановления акимата района на:
1) образование;
2) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов;
3) сферу культуры;
4) благоустройство, освещение;
5) на средний ремонт транспортной инфраструктуры.
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в размере 29454 тысяч тенге.
12. Определить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год согласно приложения 4.
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития и формирования уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2019 год согласно приложения 5.
14. Утвердить индивидуальные планы финансирования администраторов бюджетных программ сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 6, 7, 8.

9-1. аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттен бөлінген, 2018 жылғы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 21846,4 мың теңге нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке қайтару қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.02.2019 № 273 шешімімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
9-2. аудандық бюджетте "Облыстық коммуналдық заңды тұлғалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысының әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №1301 қаулысына сәйкес аудандық музейлерді "Қызылорда облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Қызылорда облыстық тарихи-өлкетану музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қосу жолымен қайта ұйымдастыруға байланысты 25627 мың теңге трансферттерді облыстық бюджетке қайтару қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 9-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.02.2019 № 273 шешімімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
9-3. аудандық бюджетте "электрондық үкіметтің" ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылымының операторын айқындау туралы" 2016 жылғы 29 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің №40 қаулысына сәйкес электронды құжат айналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты 16634 мың теңге облыстық бюджетке қайтару қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 9-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.05.2019 № 292 шешімімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Қала, кент және ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджет есебінен 2019 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) білім беру;
2) әкім аппараттарын қызметін қамтамасыз ету шығындарына;
3) мәдениет саласы;
4) абаттандыруға, жарықтандыруға;
5) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге.
11. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 29454 мың теңге көлемінде бекітілсін.
12. 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
13. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 5қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Ауылдық округі әкімі аппараттары бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша 2019-2021 жылдарға арналған жеке жоспарларының қаржылар көлемі 6, 7, 8 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

15. предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 2018 года выделенных бюджетам города, поселка, сельских округов, в районный бюджет 75,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.08.2019 № 309 (вводится в действие с 01.01.2019).
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию
Председатель XХХV сессии районного
маслихата
К.Мамбетжан
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков

15. қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне, аудандық бюджеттен бөлінген 2018 жылғы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 75,9 мың теңге нысаналы трансферттерді аудандық бюджетке қайтару қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 15-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.08.2019 № 309 шешімімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың XХХV
сессиясының төрағасы
Қ.Мәмбетжан
Аудандық мәслихат хатшысы К.Назымбеков

173682,2
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
870
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19140
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого–медико-педагогической консультативной помощи населению
33389
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49915
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
26667
5
Здравоохранение
170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
170
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организаци и здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
170
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1613950,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
5092
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5092
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
839521
010
Государственная адресная социальная помощь
839521
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
740778,8
004
Программа занятости
397356,8
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
88
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38946
007
Оказание жилищной помощи
2694
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
455
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3675
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
99700
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58691
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

173682,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
870
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19140
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
33389
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
49915
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
26667
5
Денсаулық сақтау
170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
170
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
170
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1613950,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5092
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5092
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
839521
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
839521
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
740778,8
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
397356,8
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
88
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38946
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2694
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
455
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3675
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
99700
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
58691
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

15538
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
15538
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
84881
010
Государственная адресная социальная помощь
84881
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
234383
004
Программа занятости
45949
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
88
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36950
007
Оказание жилищной помощи
13416
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
545
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4545
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11446
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53662
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32090
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34209
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1483
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
63616
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
424
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
424
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6556
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
6556
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1166
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1166
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
55470
008
Освещение улиц населенных пунктов
26976
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
28494
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

15538
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
15538
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
84881
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
84881
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
234383
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
45949
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
88
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36950
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
13416
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
545
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4545
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11446
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53662
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
32090
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34209
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1483
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
63616
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
424
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
424
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6556
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6556
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1166
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1166
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
55470
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
26976
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
28494
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

2. Затраты
11768741
1
Государственные услуги общего характера
719228
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
25687
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
25687
122
Аппарат акима района (города областного значения)
137847
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
137847
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
342857
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
342857
452
Отдел финансов района (города областного значения)
28523
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28225
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
298
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
34834
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
34834
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28059
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
28059
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26127
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26127
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
16465
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16465
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
78829
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
78829
2
Оборона
100849
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3069
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3069
122
Аппарат акима района (города областного значения)
97780
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
95935
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

2. Шығындар
11768741
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
719228
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
25687
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25687
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
137847
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
137847
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
342857
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
342857
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28523
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28225
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
298
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
34834
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34834
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
28059
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28059
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26127
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26127
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
16465
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16465
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
78829
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78829
2
Қорғаныс
100849
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3069
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3069
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
97780
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
95935
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

452
Отдел финансов района (города областного значения)
68722
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
68722
Приложение 4 к решению сессии районного маслихата от "24" декабря 2018 года №255
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5 к решению сессии районного маслихата от "24" декабря 2018 года №255
Перечень бюджетных программ развития и формирование уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц на 2019 год

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
68722
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
68722
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "24" желтоқсандағы сессиясының №255 шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "24" желтоқсандағы сессиясының №255 шешіміне 5-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2019 № 292 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Администраторы бюджетных программ
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
4
Образование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
011
Развитие объектов культуры
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.05.2019 № 292 шешімімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
4
Бiлiм беру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Cпорт және туризм объектілерін дамыту
011
Мәдениет объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 6 к решению сессии районного маслихата от "24" декабря 2018 года №255
Обьем индивидуальных планов финансирования по администраторам бюджетных программ акимов аппаратов селськых округов на 2019 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 09.12.2019 № 333 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Сумма,
тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Затраты

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
077
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "24" желтоқсандағы сессиясының №255 шешіміне 6-қосымша
Қала, кент, ауылдық округі әкімі аппараттары бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша 2019 жылға арналған жеке жоспарларының қаржылар көлемі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 09.12.2019 № 333 шешімімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Шығындар