О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №148 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 октября 2018 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 октября 2018 года № 6487. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 148 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6133, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 23 января 2018 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 597 925,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 54 081,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 543 798 тысяч тенге;
2) затраты – 597 925,4 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 139 045,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 533 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 485,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 106 027 тысяч тенге;
2) затраты – 139 045,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 153 845 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 054 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 361 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 145 430 тысяч тенге;
2) затраты – 153 845 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 78 613 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 398 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 215 тысяч тенге;
2) затраты – 78 613 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 72 223 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 776 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

"2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қазандағы № 204 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қазанда № 6487 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 148 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6133 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 597 925,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 54 081,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 543 798 мың теңге;
2) шығындар – 597 925,4 мың теңге;";
2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 139 045,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 533 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 485,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 106 027 мың теңге;
2) шығындар – 139 045,8 мың теңге;";
3-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 153 845 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 054 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 361 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 145 430 мың теңге;
2) шығындар – 153 845 мың теңге;";
4-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 78 613 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 398 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 75 215 мың теңге;
2) шығындар – 78 613 мың теңге;";
6-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 72 223 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

поступления трансфертов – 70 447 тысяч тенге;
2) затраты – 72 223 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 70 350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 217 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 67 133 тысяч тенге;
2) затраты – 70 350 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.

трансферттер түсімі – 70 447 мың теңге;
2) шығындар – 72 223 мың теңге;
8-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 70 350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 67 133 мың теңге;
2) шығындар – 70 350 мың теңге;";
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 26 –сессии
Кармакшинского районного маслихата
Б.Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского районного
маслихата
М.Наятұлы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "23" октября 2018 года № 204
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "26" декабря 2017 года № 148
Бюджет поселка Жосалы на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 26-сессиясының төрағасы
Б.Нысанбаев
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы "23" қазандағы №204 шешіміне 1қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы "26" желтоқсандағы №148 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Жосалы кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

5335
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5335
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0

5335
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
5335
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0