О переименовании переулка
Решение акима поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области от 22 января 2018 года № 149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 февраля 2018 года № 6160
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 12 октября 2017 года №2 аким поселка Жосалы РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок "Тоғанас батыр" именем "Сахи Кшенов" поселка Жосалы Кармакшинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Койшыбаева А.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима поселка Жосалы
Дүйсенбаев Б.

Тұйық көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті әкімінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 149 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 ақпанда № 6160 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 12 қазандағы №2 қорытындысына сәйкес Жосалы кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі "Тоғанас батыр" тұйық көшесі "Сахи Кшенов" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау кент әкімінің орынбасары А.Қойшыбаевқа жүктелсін.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жосалы кенті әкімінің міндетін
уақытша атқарушы
Б.Дүйсенбаев