О присвоении наименований и переименований улиц поселка Жосалы
Решение акима поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области от 26 июля 2018 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 августа 2018 года № 6408
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 12 июня 2018 года №2 аким поселка Жосалы РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Жосалы Кармакшинского района:
1) безымянной улице №4 микрорайона "Тәуелсіздік" имя "Ырагім Қасымов";
2) безымянной улице №8 микрорайона "Тәуелсіздік" имя "Жұмабек Тәшенов";
2. Переименовать переулок "Т.Көмекбаев" наименование "Меңей батыр";
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Жосалы Койшыбаева А.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима поселка Жосалы
Сыдыков Ш.

Жосалы кентінің көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті әкімінің 2018 жылғы 26 шілдедегі № 270 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 тамызда № 6408 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 12 маусымындағы №2 қорытындысына сәйкес Жосалы кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы ауданы Жосалы кентінің келесі көшелеріне:
1) "Тәуелсіздік" ықшам ауданынындағы атауы жоқ №4 көшеге "Ыбрагім Қасымовтың" есімі;
2) "Тәуелсіздік" ықшам ауданынындағы атауы жоқ №8 көшеге "Жұмабек Ташеновтің" есімі берілсін.
2. Жосалы кенті Т.Көмекбаев тұйығы "Меңей батыр" есімімен қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жосалы кенті әкімінің орынбасары А.Қойшыбаевқа жүктелсін.
4. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жосалы кенті әкімінің міндетін
уақытша атқарушы
Ш.Сыдықов