Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Жалагашского района
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 9 января 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 января 2018 года № 6153.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 “Об утверждении Правил внутренней торговли” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11148) акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жалағаш ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 ақпандағы № 2 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қаңтарда № 6153 болып тіркелді.
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына және “Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы” Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11148 болып тіркелген) сәйкес Жалағаш ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 05.10.2020 № 140 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Жалагашского района, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль исполнения настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.

Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 05.10.2020 № 140 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жалағаш ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 9 января 2018 года № 2
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Жалагашского района
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 26.10.2021 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Место расположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Сфера деятельности
Срок представления
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
2
3
4
5
6
1
Поселок Жалагаш, улица Абая, возле здания коммунального государственного учреждения "Жалагашская районная специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва №13 управления физической культуры и спорта Кызылординской области"
250
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Куншыгыс"
2
Поселок Жалагаш, улица Казыбек би, территория между торговым комплексом "Каппар Ата" и стоянкой автобусов товарищества с ограниченной ответственностью "Маржан-2002"
260
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Жансая"
3
Поселок Жалагаш, возле коммунального государственного казенного предприятия "Дом Культуры имени Конысбека Казантаева Жалагашского районного отдела культуры и развития языков"
260
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Алихан"
4
село Аксу, улица Т.Елеусинова, левая сторона ресторана "Акбота"
30
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Алмат"
5
село М.Шаменова, улица А.Кунанбаева, левая сторона торгового магазина
50
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
магазин смешанной торговли
6
село Каракеткен, улица Калмахана Карибаева, левая сторона дома №2
30
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Фариза"
7
cело Бухарбай батыр, правая сторона историко-культурного мемориального дома имени Бухарбай батыра на пересечении улиц Бухарбай батыра и Ж.Ермаганбетова
10
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Сымбат"
8
село Тан, улица Орынбай жырау, левая сторона коммунального государственного учреждения "Средняя школа №118” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области"
100
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Нуртилек"
9
село Аккум, Задняя сторона здания Кызылординского областного филиала АО "Казпочта" (Почтовое отделение связи села Аккум) на пересечении улиц Б.Акдаулетова и Х.Сарбасова
12
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Жансая"
10
село Енбек, улица А.Кунанбаева, правая сторона сельского рынка
100
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
ресторан "Асылзат"
11
село Есет батыр, улица Аламесек, правая сторона башни Жалагашского линейно-технического участка Южной Региональной Дирекции Телекоммуникаций АО "Казахтелеком"
50
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Акбота"
12
село Жанадария, улица Абая, правая сторона дома №13
40
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
магазин индивидуального предпринимателя "К.Куракбаевой"
13
село Мырзабай ахун, улица Мадениет, левая сторона здания Кызылординского областного филиала АО "Казпочта" (Почтовое отделение связи села Мырзабай ахун)
40
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Таншолпан"
14
село Мадениет, улица Калдан батыра, правая сторона бывшего торгового ряда
30
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Жомарт"
15
село Темирбека Жургенова, улица М.Нурылдаева, передняя сторона торгового центра
21
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Байтерек"
16
село Жанаталап, правая сторона остановки на пересечении улиц П.Каракулулы и А.Кожабаева
50
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Нуржума"
17
село Аккыр, улица Ы.Акмырзаева, южная сторона коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аккыр" акимата Жалагашского района"
50
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Гулдана"

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 9 қаңтардағы
№ 2 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 26.10.2021 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Қызмет саласы
Ұсыну мерзімі
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
2
3
4
5
6
1
Жалағаш кенті, Абай көшесі, "Қызылорда облысының денешынықтыру және спорт басқармасының №13 Жалағаш ауданының олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны
250
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Күншығыс"
азық-түлік сауда дүкені
2
Жалағаш кенті, Қазыбек би көшесі, "ҚаппарАта" сауда кешені мен "Маржан-2002"жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің автобустар тұрағы арасындағы аумақ
260
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Жансая" азық-түлік сауда дүкені
3
Жалағаш кенті, "Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қонысбек Қазантаев атындағы Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жаны
260
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Алихан" азық-түлік сауда дүкені
4
Ақсу ауылы, Т.Елеусінов көшесі, "Ақбота" мейрамханасының сол жағы
30
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Алмат" азық-түлік сауда дүкені
5
М.Шәменов ауылы, А.Құнанбаев көшесі, сауда дүкенінің сол жағы
50
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
Аралас сауда дүкені
6
Қаракеткен ауылы, Қалмахан Кәрібаев көшесі, №2 үйдің сол жағы
30
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Фариза" азық-түлік сауда дүкені
7
Бұқарбай батыр ауылы, Бұқарбай батыр мен Ж.Ермағанбетов көшелерінің қиылысындағы Бұқарбай батыр атындағы мәдени тарихи мемориалдық үйінің оң жағы
10
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Сымбат" азық-түлік сауда дүкені
8
Таң ауылы, Орынбай жырау көшесі, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№118 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің сол жағы
100
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Нұртілек" азық-түлік сауда дүкені
9
Аққұма уылы, Б.Ақдаулетов және Х.Сарбасов көшелерінің қиылысындағы "Қазпошта" АҚ Қызылорда облыстық филиалы (Аққұм ауылпошта байланыс бөлімшесі) ғимаратының артқы жағы
12
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Жансая" азық-түлік сауда дүкені
10
Еңбек ауылы, А.Құнанбаев көшесі, ауыл базарының оң жағы
100
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Асылзат" мейрамханасы
11
Есет батыр ауылы, Аламесек көшесі, "Қазақтелеком" АҚ Оңтүстік өңірлік телекоммуникация дирекциясы Жалағаш желілік техникалық учаскесі мұнарасының оң жағы
50
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Ақбота" азық-түлік сауда дүкені
12
Жаңадария ауылы, Абай көшесі, №13 үйдің оң жағы
40
Азық-түлік/ азық-түлік еместауарлар
5 жыл
Жеке кәсіпкер "К.Куракбаеваның" дүкені
13
Мырзабай ахун ауылы, Мәдениет көшесі, "Қазпошта" АҚ Қызылорда облыстық филиалы (Мырзабай ахун ауыл пошта байланыс бөлімшесі) ғимаратының сол жағы
40
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Таңшолпан" азық-түлік сауда дүкені
14
Мәдениет ауылы, Қалдан батыр көшесі, бұрынғы сауда қатарының оң жағы
30
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Жомарт" азық-түлік сауда дүкені
15
Темірбек Жүргенов ауылы, М.Нұрылдаев көшесі, сауда орталығының алдыңғы жағы
21
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Бәйтерек" азық-түлік сауда дүкені
16
Жаңаталап ауылы, П.Қарақұлұлы және Ә.Қожабаев көшелерінің қиылысындағы аялдаманың оң жағы
50
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
“Нұржұма” азық-түлік саудадүкені
17
Аққыр ауылы, Ы.Ақмырзаев көшесі, "Жалағаш ауданы әкімдігінің "Аққыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оңтүстік жағы
50
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Гүлдана" азық-түлік сауда дүкені