О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №20-1 “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2018-2020 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 октября 2018 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 октября 2018 года № 6483. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 201 “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2018-2020 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6118, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 710 793,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44 393 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 240 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 666 150,2 тысяч тенге;
2) затраты – 710 793,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год предусмотрен в сумме 354 173 тысяч тенге.”;
пункт 2 изложить в новой редакции:
“2. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 152,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 252 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 86 850,4 тысяч тенге;

“2018–2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №20-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қазандағы № 31-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қазанда № 6483 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2018–2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 201 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6118 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2018-2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 710 793,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 44 393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 240 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімі – 666 150,2 мың теңге;
2) шығындар – 710 793,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 354 173 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“2. 2018-2020 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –88 152,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 86 850,4 мың теңге;

2) затраты – 88 152,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год предусмотрен в сумме 84 754 тысяч тенге.”;
пункт 3 изложить в новой редакции:
“3. Утвердить бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 189,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 456 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 96 663,4 тысяч тенге;
2) затраты – 98 189,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год предусмотрен в сумме 93 399 тысяч тенге.”;
пункт 4 изложить в новой редакции:
“4. Утвердить бюджет сельского округа Енбек на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 335 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 004 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 50 271 тысяч тенге;
2) затраты – 51 335 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Енбек на 2018 год предусмотрен в сумме 46 516 тысяч тенге.”;
пункт 5 изложить в новой редакции:
“5. Утвердить бюджет сельского округа Мадениет на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

2) шығындар – 88 152,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 84 754 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“3. 2018-2020 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 189,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімі –96 663,4 мың теңге;
2) шығындар –98 189,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 93 399 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“4. 2018-2020 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –51 335 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімі – 50 271 мың теңге;
2) шығындар – 51 335 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Еңбек ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 46 516 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“5. 2018-2020 жылдарға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 67 662,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 350 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 66 262,4 тысяч тенге;
2) затраты – 67 662,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Мадениет на 2018 год предусмотрены в сумме 62 008 тысяч тенге.”;
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 17, 18, 20, 23, указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, к настоящему решению;

1) кірістер – 67 662,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 350 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 66 262,4 мың теңге;
2) шығындар – 67 662,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенция көлемі 62 008 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 17, 18, 20, 23 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

указанное решение дополнить приложениями 26, 27, 28, 29 согласно приложениям 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 31 сессии Жалагашского
районного маслихата
Т. ТУЛГЕНОВ
Секретарь Жалагашского районного
маслихата
М. ЕСПАНОВ
Приложение 1 к решению Жалагашского районного маслихата от “25” октября 2018 года №31-2
Приложение 1 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Бюджет поселка Жалагаш на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

көрсетілген шешім осы шешімнің 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес 26, 27, 28, 29- қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
31-сессиясының төрағасы
Т. ТУЛЕГЕНОВ
Жалағаш аудандық мәслихатының
хатшысы
М. ЕСПАНОВ
2018 жылғы “25” қазандағы №31-2 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 1қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 1қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

454
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
687
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
11170
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
11170
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
11170
13
Прочие
2000
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2000
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2000
Дефицит (профицит) бюджета
0
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от “25” октября 2018 года №31-2
Приложение 17 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год
Наименование
Сумма,
(тысяч тенге)
Всего
159822,2
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
3689,2
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
6001
Освещение улиц населенных пунктов
3740
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
142200
Капитальные расходы государственного органа
690
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3502

454
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
687
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
11170
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
11170
006
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
11170
13
Басқалар
2000
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2000
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
2000
Бюджет тапшылығы (профициті )
0
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
2018 жылғы “25” қазандағы №31-2 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 6қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 17қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы
159822,2
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3689,2
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
6001
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
3740
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
142200
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
690
Ведомостволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3502

Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “25” октября 2018 года №31-2
Приложение 18 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год
Наименование
Сумма,
(тысяч тенге)
Всего
48517
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4307
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения

2018 жылғы “25” қазандағы №31-2 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 7қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 18қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Атауы
Барлығы
(мың теңге)
Барлығы
48517
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4307
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

925
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
30
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2800
Приложение 9 к решению Жалагашского районного маслихата от “25” октября 2018 года №31-2
Приложение 23 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год
Наименование
Сумма,
(тысяч тенге)
Всего

925
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
30
Ведомостволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2800
2018 жылғы “25” қазандағы №31-2 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 9қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 23қосымша
2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы