Об изменении границ (черты) некоторых населенных пунктов Жалагашского района
Совместное постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 21 ноября 2018 года № 269 и решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21 ноября 2018 года № 32-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 декабря 2018 года № 6570
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года “Земельный кодекс Республики Казахстан” и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНАВЛЯЕТ и маслихат Жалагашского района РЕШИЛ:

Жалағаш ауданының кейбір елді мекендерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Бірлескен Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 269 қаулысы және Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 32-3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 6570 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының Жер кодексі” Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы кодексінің 108-бабының 5-тармағына және “Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Изменить границу (черту) села Аккыр общей площадью 358,0 гектаров путем включения земли общей площадью 232,0 гектаров из земель административной территории сельского округа Аккыр, границу (черту) села Есет батыр общей площадью 473,0 гектаров путем включения земли общей площадью 405,0 гектаров из земель административной территории сельского округа Аламесек, границу (черту)села Жанадария общей площадью 272,0 гектаров путем включения земли общей площадью 234,0 гектаров из земель административной территории сельского округа Жанадария, границу (черту)села Жанаконыс общей площадью 176,0 гектаров путем включения земли общей площадью 168,0 гектаров из земель административной территории сельского округа Тан, границу (черту) села Жанаталап общей площадью 416,0 гектаров путем включения земли общей площадью 404,0 гектаров из земель административной территории сельского округа Жанаталап, границу (черту) села Каракеткен общей площадью 248,0 гектаров путем включения земли общей площадью 222,0 гектаров из земель административной территории сельского округа Каракеткен, границу (черту) села Мырзабай ахун общей площадью 551,0 гектаров путем включения земли общей площадью 481,0 гектаров из земель административной территории сельского округа Мырзабай ахун, границу (черту) села Тан общей площадью 278,0 гектаров путем включения земли общей площадью 231,0 гектаров из земель административной территории сельского округа Тан, границу (черту) села М. Шаменова общей площадью 266,0 гектаров путем включения земли общей площадью 178,0 гектаров из земель административной территории сельского округа М. Шаменова согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.

1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Аққыр ауылының шекарасы (шегі) Аққыр ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 232,0 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 358,0 гектар болып, Есет батыр ауылының шекарасы (шегі) Аламесек ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 405,0 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 473,0 гектар болып, Жаңадария ауылының шекарасы (шегі) Жаңадария ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 234,0 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 272,0 гектар болып, Жаңақоныс ауылының шекарасы (шегі) Таң ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 168,0 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 176,0 гектар болып, Жаңаталап ауылының шекарасы (шегі) Жаңаталап ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 404,0 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 416,0 гектар болып, Қаракеткен ауылының шекарасы (шегі) Қаракеткен ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 222,0 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 248,0 гектар болып, Мырзабай ахун ауылының шекарасы (шегі) Мырзабай ахун ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 481,0 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 551,0 гектар болып, Таң ауылының шекарасы (шегі) Таң ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 231,0 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 278,0 гектар болып, М. Шәменов ауылының шекарасы (шегі) М. Шәменов ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 178,0 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 266,0 гектар болып өзгертілсін.

2. Настоящие совместные постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Сарсенбаев.К
Председатель 32 сессии Жалагашского
районного маслихата
Тулегенов.Т
Секретарь Жалагашского районного
маслихата
Еспанов.М
Приложение к постановлению акимата Жалагашского района от “21” ноября 2018 года №269 и к решению Жалагашского районного маслихата от “21” ноября 2018 года №32-3
Границы (черты) села Аккыр сельского округа Аккыр, села Есет батыр сельского округа Аламесек, села Жанадария сельского округа Жанадария, села Жанаконыс сельского округа Тан, села Жанаталап сельского округа Жанаталап, села Каракеткен сельского округа Каракеткен, села Мырзабай ахун сельского округа Мырзабай ахун, села Тан сельского округа Тан, села М. Шаменова сельского округа М. Шаменова
Наименование земель
Общая площадь (гектар)
в том числе (гектар)
сельско хозяйственные угодия
приусадебные земли
другие земли
пастбища
1
2
3
4
5
6
1
Утвержденная граница (черта) села Аккыр

2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ.Сәрсенбаев
Жалағаш аудандық мәслихатының
32-сессиясының төрағасы
Т.Төлегенов
Жалағаш аудандық мәслихатының
хатшысы
М.Еспанов
Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы “ 21” қарашадағы № 269 қаулысына және Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” қарашадағы №32-3 шешіміне қосымша
Аққыр ауылдық округінің Аққыр ауылының, Аламесек ауылдық округінің Есет батыр ауылының, Жаңадария ауылдық округінің Жаңадария ауылының, Таң ауылдық округінің Жаңақоныс ауылының, Жаңаталап ауылдық округінің Жаңаталап ауылының, Қаракеткен ауылдық округінің Қаракеткен ауылының, Мырзабай ахун ауылдық округінің Мырзабай ахун ауылының, Таң ауылдық округінің Таң ауылының шекарасы, М.Шәменов ауылдық округінің М.Шәменов ауылының шекаралары (шектері)
Жерлердің атауы
Жалпы алаңы (гектар)
оның ішінде (гектар)
ауыл шаруашылығы алқаптары
үй іргелік жерлер
басқа да жерлер
жайылымдар
1
2
3
4
5
6
1
Аққыр ауылының бекітілген шекарасы (шегі)