О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №05-16/186"О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12 марта 2018 года № 05-16/208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2018 года № 6207. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 05-16/186 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6115, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 23 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2,3,4 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 127 224,0тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 962 089,6тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 438,0тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21 186,0тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 125 510,4 тысяч тенге;
2) затраты – 14 183 482,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 194 362,0тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 284 076,0тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 89 714,0тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 195 964,5тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 195 964,5тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 56 258,1тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №05-16/186 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 05-16/208 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 6207 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюжет туралы" Жаңақорғанаудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 05-16/186 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердіңмемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6115 болып тіркелген, 2018 жылдың 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған)мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1,2,3,4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –14 127 224,0мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 962 089,6мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 438,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 186,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 125 510,4мың теңге;
2) шығындар – 14 183 482,1мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 194 362,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 284 076,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 89 714,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 195 964,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 195 964,5 мың теңге.
Бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары - 56 258,1мың теңге;

приложения 1, 4, 6, 8 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХ сессии
Жанакорганского районного маслихата
Т.Калдыбаев
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е.Ильясов
Приложение 1 к решению внеочередной ХХ сессии Жанакорганскогорайонного маслихата от 12 марта 2018 года №05-16/208

аталған шешімнің 1, 4, 6, 8 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХ cессиясының төрағасы
Т.Қалдыбаев
Жаңақорған аудандық
мәслихатының хатшысы
Е.Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12наурыздағы кезектен тыс ХХ сессиясының№05-16/208 шешіміне 1-қосымша

159240,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
127769,4
003
Капитальные расходы государственного органа
31471,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
302003,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
297169,8
022
Капитальные расходы государственного органа
2011
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2823
2
Финансовая деятельность
372077,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
356692,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
42755
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1330
018
Капитальные расходы государственного органа
388
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
312219,3
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
15385
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
13281
003
Капитальные расходы государственного органа
2104
5
Планирование и статистическая деятельность
39364,2
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
39364,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
39364,2
9
Прочие государственные услуги общего характера
151079,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18242,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
18242,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
59982
040
Развитие объектов государственных органов
59982
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
15319,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15319,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
57535,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

159240,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
127769,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
31471,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
302003,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
297169,8
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2011
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2823
2
Қаржылық қызмет
372077,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
356692,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42755
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1330
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
388
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
312219,3
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
15385
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13281
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2104
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
39364,2
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
39364,2
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39364,2
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
151079,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18242,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18242,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
59982
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
59982
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15319,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15319,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
57535,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

157951
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
172886
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
828
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12410
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12157
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
212166
05
Здравоохранение
148
9
Прочие услуги в области здравоохранения
148
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
148
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
148
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
852054
1
Социальное обеспечение
401142
464
Отдел образования района (города областного значения)
9175
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9175
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
391967
010
Государственная адресная социальная помощь
391967
2
Социальная помощь
413769
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18524
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18524
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
395245
004
Программа занятости
161254
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32719
007
Оказание жилищной помощи
14308
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
55
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7301
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
70740
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12704
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

157951
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
172886
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
828
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12410
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12157
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
212166
05
Денсаулық сақтау
148
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
148
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
148
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
148
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
852054
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
401142
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9175
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9175
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
391967
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
391967
2
Әлеуметтiк көмек
413769
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
18524
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
18524
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
395245
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
161254
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32719
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
14308
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
55
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7301
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
70740
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
12704
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну