О внесении изменений в решение районного маслихата от 27 декабря 2017 года №05-16/199 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 года"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2018 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 декабря 2018 года № 6594. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 05-16/199 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6126, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 24 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселка и сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 558 193,7 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган – 1 288 237 тысяч тенге;
Поселок Шалхия – 97 578,2 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ – 126 240 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ – 214 819,5 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ – 112 593 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ – 94 284 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ – 171 310 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ – 126 909 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ – 120 633 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ – 126 222 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ – 79 368 тысяч тенге.
налоговые поступления – 120 102,3 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган – 81 623 тысяч тенге;
Поселок Шалхия – 5 777,3 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ – 4 317 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ – 3 310 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ – 3 952 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ – 3 305 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ – 4 469 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ – 2 987 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ – 4 819 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ – 3 133 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ – 2 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 855,7 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган – 346,9 тысяч тенге;
Поселок Шалхия – 31,2 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ – 31,2 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ – 31,2 тысяч тенге;

"Кент және ауылдық округтердің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №05-16/199 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 288 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6594 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кент және ауылдық округтердің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 05-16/199 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6126 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кент және ауылдық округтердің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 558 193,7 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 288 237 мың теңге;
Шалқия кенті – 97 578,2 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 126 240 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 214 819,5 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 112 593 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 94 284 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 171 310 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 126 909 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 120 633 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 126 222 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 79 368 мың теңге;
салықтық түсімдер – 120 102,3 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 81 623 мың теңге;
Шалқия кенті – 5 777,3 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 4 317 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 3 310 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 3 952 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 3 305 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 4 469 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 2 987 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 4 819 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 3 133 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 2 410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 855,7 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 346,9 мың теңге;
Шалқия кенті – 31,2 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 31,2 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 31,2 мың теңге;

Кожакентский сельский округ – 88,2 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ – 31,2 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ – 91,2 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ – 31,2 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ – 31,2 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ – 67,2 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ – 75 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1113,0 тысяч теңге, в том числе:
Суттикудыкский сельский округ – 1113,0 тысяч тенге.
поступление трансфертов – 2 436 122,7 тысяч тенге:
Поселок Жанакорган – 1 206 267,1 тысяч тенге;
Поселок Шалхия – 91 769,7 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ – 121 891,8 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ – 211 478,3 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ – 108 552,8 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ – 90 947,8 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ – 166 749,8 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ – 122 777,8 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ – 115 782,8 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ – 123 021,8 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ – 76 883,0 тысяч тенге;
2) расходы – 2 558 524,6 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган – 1 288 347,2 тысяч тенге;
Поселок Шалхия – 97 578,9 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ – 126 240,0 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ – 214 828,3 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ – 112 593,3тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ – 94 287,9 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ – 171 310,0 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ – 127 110,6 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ – 120 633,3 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ – 126 227,1 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ – 79 368,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.
5) дефицит (профицит) бюджета – 0.
6) финансированиедефицита(использование профицита) бюджета–0;

Қожакент ауылдық округі – 88,2 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 31,2 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 91,2 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 31,2 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 31,2 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 67,2 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 75 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 113 мың теңге, оның ішінде:
Сүттіқұдық ауылдық округі – 1 113 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 436 122,7 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 206 267,1 мың теңге;
Шалқия кенті – 91 769,7 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 121 891,8 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 211 478,3 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 108 552,8 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 90 947,8 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 166 749,8 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 122 777,8 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 115 782,8 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 123 021,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 76 883 мың теңге;
2) шығындар – 2 558 524,6 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 288 347,2 мың теңге,
Шалқия кенті – 97 578,9 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 126 240 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 214 828,3 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 112 593,3 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 94 287,9 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 171 310 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 127 110,6 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 120 633,3 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 126 227,1 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 79 368 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;

7) используемые остатки бюджетных средств – 330,9 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной ХХVІІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
А.Налибаев
Секретарь Жанакорганского районного
маслихата
Е.Ильясов

7) бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 330,9 мың теңге".
2. Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезекті ХХVІІ сессиясының төрағасы
А. Налибаев
Жаңақорған аудандық мәслихатының
хатшысы
Е. Ильясов