О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 15 июня 2018 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 июля 2018 года № 6354. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2022 года № 152
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 25.07.2022 № 152 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпункта 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить в пять раз базовые ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить в пять раз ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и пункт 2 данного решения действует до 1 января 2020 года.
Председатель очередной
23 сессии районного маслихата: О. Сейтмуратов____________
Секретарь районного маслихата: Е. Ажикенов__________
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Республиканского государственного
учреждения "Управление
государственных доходов
по Сырдарьинскому району
департамента государственных
доходов по Кызылординской
области Комитета государственных
доходов министерства финансов
Республики Казахстан"
М. Абдыкалыков _______________
"15" июня 2018 год.

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 212 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 6354 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 152 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 25.07.2022 № 152 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, 704-бабының 3-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13-тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері бес есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері бес есеге жоғарылатылсын.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және осы шешімнің 2-тармағы 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болады.
Аудандық мәслихаттың
кезекті 23 сессиясының төрағасы: О. Сейтмуратов____________
Аудандық мәслихат хатшысы: Е. Әжікенов_____________
"КЕЛIСIЛДI"
"Қазақстан Республикасы қаржы
министрлiгiнiң мемлекеттiк кiрiстер
Комитетi Қызылорда облысы бойынша
мемлекеттiк кiрiстер департаментiнiң
Сырдария ауданы бойынша мемлекеттiк
кiрiстер басқармасы" Республикалық
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы
М. Абдықалықов________________
"15" маусым 2018 жыл.