"О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №168 "О бюджетах на 2018–2020 годы поселка и сельских округов Сырдарьинского района"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 4 декабря 2018 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 декабря 2018 года № 6552
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 168 "О бюджетах на 2018-2020 годы поселка и сельских округов Сырдарьинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6128, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 января 2018 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 1) доходы – 1103534 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 442778 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 89098 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 81354 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 81395 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 136148 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 90735 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 76945 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 105081 тысяч тенге;
налоговые поступления – 45042 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 26194 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 1714 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 976 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 3881 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 4723 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 3226 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык –1508 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 2820 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3761 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 1937 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 41 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 13 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 1671 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 57 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 21 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 16 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1054731 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 414647 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 87343 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 80365 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 75843 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 131368 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 87504 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 75416 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 102245 тысяч тенге.".

"Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2018–2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №168 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 250 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 6552 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 168 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6128 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 1) кірістер – 1103534 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті –442778 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 89098 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 81354 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 81395 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 136148 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 90735 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 76945 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 105081 мың теңге;
салықтық түсімдер – 45042 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 26194 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 1714 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 976 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 3881 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 4723 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 3226 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі –1508 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 2820 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3761 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 1937 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 41 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 13 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 1671 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 57 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 21 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 16 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1054731 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 414647 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі - 87343 мың теңге
Н.Ілиясов ауылдық округі - 80365 мың теңге
Ақжарма ауылдық округі - 75843 мың теңге;
Шаған ауылдық округі - 131368 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі - 87504 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 75416 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі - 102245 мың теңге.".

Приложений 1, 4, 7, 10, 13, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 30 сессии
районного маслихата:
Б.Есназар
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 04 декабря 2018 года №250

Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 19, 22- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
30 сессиясының төрағасы:
Б.Есназар
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 04 желтоқсандағы №250 шешіміне 1-қосымша