О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №153 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2018 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 декабря 2018 года № 6582. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 153 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6120, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 17 января 2018 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы –7858624,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4142622,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8895 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10885,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3696221,8 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 7990081,6 тысяч тенге ";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 159397 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 225804 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66407 тысяч тенге ";
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 ";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 294853,8 тысяч тенге ";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –294853,8 тысяч тенге;
поступление займов -225804 тысяч тенге;
погашение займов – 66472 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №153 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 252 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 6582 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 153 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6120 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 1) кірістер – 7858624,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4142622,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –8895 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –10885,5 мың теңге;
трансферттер түсімдері –3696221,8 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 2) шығындар –7990081,6 мың теңге ";
1–тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 3) таза бюджеттік кредиттеу – 159397 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 225804 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66407 мың теңге ";
1–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4000 мың теңге";
қаржы активтерін сатып алу – 4000 мың теңге ";
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 294853,8 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294853,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 225804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66472 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 135521,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной 31 сессии
районного маслихата:
Б.Есназар
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение к решению Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №252

бюджет қаражатының пайдаланылатын калдықтары – 135521,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1– қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезекті 31
сессиясының төрағасы:
Б.Есназар
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы №252 шешіміне қосымша

23614
007
Оказание жилищной помощи
7288
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
166
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2966
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50453
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4867
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
46258,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26873
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
16209
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
880
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
15329
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
690361,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
264
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
110
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
154
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
679129,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
377291,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
166060,2
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
135778
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10967,3
008
Освещение улиц населенных пунктов
10967,3
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
437650,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
76260,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
76260,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
103453
003
Поддержка культурно-досуговой работы
78877
009
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним
24576
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
98869,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта

23614
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
7288
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
166
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2966
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50453
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4867
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
46258,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26873
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
16209
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
880
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
15329
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
690361,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
264
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
110
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
154
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
679129,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
377291,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
166060,2
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
135778
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10967,3
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
10967,3
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
437650,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
76260,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
76260,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
103453
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
78877
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
24576
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
98869,3
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер