О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №18/3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 февраля 2018 года № 20/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 марта 2018 года № 6193. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6102 от 28 декабря 2017 года, опубликовано эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 1 февраля 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 13 872 090 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 573 259 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 16 630 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 40 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 12 242 201 тысяч тенге;
2) затраты - 14 003 122,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 190 158 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 262 224 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 72 066 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) --321 191;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 321 191 тысяч тенге;
поступление займов - 262 224 тысяч тенге;
погашение займов - 72 066 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №18/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 20/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 наурызда № 6193 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда 6102 нөмірімен тіркелген, "Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 1 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 13 872 090 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 573 259 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 16 630 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 40 000 мың теңге;
трансферттер түсімі - 12 242 201 мың теңге;
2) шығындар - 14 003 122,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 190 158 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 262 224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 72 066 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -- 321 191 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 321 191 мың теңге;
қарыздар түсімі - 262 224 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 72 066 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств - 131 032,9 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 131 032,9 мың теңге;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии районного маслихата П. Маханбет
Секретарь районного маслихата Б. Сыздык
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "27" февраля 2018 года №20/2
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "22" декабря 2017 года №18/3
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы П. Маханбет
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" ақпандағы №20/2 шешіміне 1-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы №18/3 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

343
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
36274
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
36274
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72718
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
18193
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
47705
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
37000
040
Развитие объектов государственных органов
37000
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
22500
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
17300
003
Капитальные расходы государственного органа
5200
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
13411
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
13411
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
63608
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
63383
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
225
02
Оборона
7315
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7315
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2831
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
295
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4189
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
21052
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21052
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
21052
04
Образование
9617639
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
48086
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

343
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
36274
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36274
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72718
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18193
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47705
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
37000
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
37000
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
22500
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17300
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5200
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
13411
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13411
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
63608
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63383
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
225
02
Қорғаныс
7315
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7315
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2831
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
295
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4189
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
21052
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21052
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
21052
04
Бiлiм беру
9617639
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
48086
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

48086
464
Отдел образования района (города областного значения)
9480840
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
33522
003
Общеобразовательное обучение
6843254
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
178834
006
Дополнительное образование для детей
170462
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
560
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
450681
012
Капитальные расходы государственного органа
40000
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26803
023
Методическая работа
18683
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
39223
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1237853
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
440965
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
67598
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
67598
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21115
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
21115
05
Здравоохранение
19
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
19
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
948321
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6605
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6605
464
Отдел образования района (города областного значения)
27645
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
27645
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
914071
004
Программа занятости
149150
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
87
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

48086
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9480840
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33522
003
Жалпы білім беру
6843254
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
178834
006
Балаларға қосымша білім беру
170462
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
560
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
450681
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
26803
023
Әдістемелік жұмыс
18683
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
39223
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1237853
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
440965
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
67598
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
67598
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
21115
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
21115
05
Денсаулық сақтау
19
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
19
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
948321
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6605
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6605
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
27645
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
27645
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
914071
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
149150
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
87
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету