О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 31 мая 2018 года № 24/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июня 2018 года № 6316. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6102 от 28 декабря 2017 года, опубликовано эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 1 февраля 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 14 575 172 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 573 259 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 16 630 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 40 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 12 945 283 тысяч тенге;
2) затраты - 14 706 204,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 190 158 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 262 224 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 72 066 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) --321 191;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 321 191 тысяч тенге;
поступление займов - 262 224 тысяч тенге;
погашение займов - 72 066 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 131 032,9 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №18/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 24/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымда № 6316 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда 6102 нөмірімен тіркелген, "Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 1 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 14 575 172 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 573 259 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 16 630 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 40 000 мың теңге;
трансферттер түсімі - 12 945 283 мың теңге;
2) шығындар - 14 706 204,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 190 158 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 262 224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 72 066 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -- 321 191 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 321 191 мың теңге;
қарыздар түсімі - 262 224 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 72 066 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 131 032,9 мың теңге;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной cессии
районного маслихата,
секретарь районного маслихата
Б. Сыздык

аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы:
Б. Сыздық

26832
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26489
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
343
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
36274
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
36274
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
85037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
18218
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
66819
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
47272
040
Развитие объектов государственных органов
47272
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
22500
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
14548
003
Капитальные расходы государственного органа
7952
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
13411
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
13411
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
61809
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
61584
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
225
02
Оборона
11126
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11126
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6649
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
295
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4182
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20202
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

26832
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26489
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
343
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
36274
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36274
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
85037
13
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18218
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66819
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
47272
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
47272
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
22500
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14548
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7952
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
13411
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13411
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
61809
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61584
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
225
02
Қорғаныс
11126
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11126
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6649
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
295
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4182
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20202
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

971614
004
Программа занятости
268171
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
87
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
45847
007
Оказание жилищной помощи
18142
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
277
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8129
010
Государственная адресная социальная помощь
324402
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
97567
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66428
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56041
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2141
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43753
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
1240
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
39389
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
575874
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13169
008
Освещение улиц населенных пунктов
6669
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
6500
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
562453
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7561
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
549326
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
4155
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1411
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
252
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов

971614
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
268171
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
87
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
45847
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
18142
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
277
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8129
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
324402
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
97567
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
66428
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
56041
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2141
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43753
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
1240
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
39389
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
575874
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13169
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
6669
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
6500
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
562453
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7561
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
549326
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
4155
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1411
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
252
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу

13169
008
Развитие объектов сельского хозяйства
6669
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
6500
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
75695
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
75695
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
75695
13
Прочие
11924
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11924
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
11924
Приложение 3 к решению Шиелийского районного маслихата от "31" мая 2018 года № 24/2
Приложение 7 к решению Шиелийского районного маслихата от "22" декабря 2017 года № 18/3
Перечень бюджетных программ районного бюджета, направленных на реализацию бюджетных инвестиции на 2018-2020 год.
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
2. Затраты
01
Государственные услуги общего характера
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
04
Образование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
467
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Приложение 4 к решению Шиелийского районного маслихата от "31" мая 2018 года № 24/2
Приложение 8 к решению Шиелийского районного маслихата от "22" декабря 2017 года № 18/3
Распределение между поселками, сельскими округами трансфертов, передаваемыеорганам местного самоуправления из районного бюджета на 2018 год
П/н
Наименование
Виды налогов
Всего
Индивидуальный подоходный налог по доходам, не облагаемым у источника выплаты (101202)
Налог на имущество физических лиц (104102)
Земельный налог на земли населенных пунктов с физических лиц (104302)
Налог на транспортные средства с физических лиц (104402)
Взимаемые с юридических лиц земельный участок которых расположение в городе районного значение селе, поселке, земельный налог на земли населенных пункт (104309)
Налог на транспотрный средства взимемые с юридических лиц (104404)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
4
Сельский округ Актоған
7
20
90

13169
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
6669
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
6500
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
75695
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
75695
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
75695
13
Басқалар
11924
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11924
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11924
Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы "31" мамырдағы №24/2 шешіміне 3-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы №18/3 шешіміне 7-қосымша
2018-2020 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
2.Шығындар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
04
Бiлiм беру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы "31" мамырдағы №24/2 шешіміне 4-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы №18/3 шешіміне 8-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің кенттер, ауылдық округтер арасындағы бөлінісі
Р/н
Атауы
Салықтар түрлері
Барлығы
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстары бойынша жеке табыс салығы
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
Жеке тұлғалардан алынатын, елді мекендер жерлеріне салынатын жер салығы
Жеке тұлғалардан алынатын көлік құралдарына салынатын салық
Жер учаскесі аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте орналасқан заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы
Заңды тұлғалардан алынатын, көлік құралдарына салынатын салығы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Ақтоған ауылдық округі
7
20
90