Признать утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата от 7 ноября 2017 года №15/7 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 7 августа 2018 года № 27/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 августа 2018 года № 6415
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата от 7 ноября 2017 года № 15/7 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6044 опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Е. Женсикбаев
Секретарь районного маслихата Б. Сыздык

"Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Шиелі аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 7 қарашадағы №15/7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 тамыздағы № 27/4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 тамызда № 6415 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 6044 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 7 желтоқсанда жарияланған) Шиелі аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 7 қарашадағы № 15/7 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың сессия
төрағасы
Е.Женсикбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Сыздық