О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №18/3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 14 декабря 2018 года № 32/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 декабря 2018 года № 6573. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6102, опубликовано эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 14 794 242, 1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 573 259 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 16 630 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 40 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 13 164 353, 1 тысяч тенге;
2) затраты - 14 925 275 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 190 158 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 262 224 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 72 066 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) - -321 190, 9 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 321 190, 9 тысяч тенге;
поступление займов - 262 224 тысяч тенге;
погашение займов - 72 066 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №18/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 32/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 6573 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6102 нөмірімен тіркелген, "Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 15 қаңтарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 14 794 242, 1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 573 259 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 16 630 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 40 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 13 164 353, 1 мың теңге;
2) шығындар - 14 925 275 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 190 158 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 262 224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 72 066 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 321 190, 9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 321 190, 9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 262 224 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 72 066 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств -131 032,9 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 131 032,9 мың теңге;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии районного маслихата К. Шаукебаев
Секретарь районного маслихата Б. Сыздык
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "14" декабря 2018 года №32/2
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "22" декабря 2017 года №18/3
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Қ. Шәукебаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы "14" желтоқсандағы №32/2 шешіміне 1-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы №18/3 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

26350
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
98
018
Капитальные расходы государственного органа
1178
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
34246
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
33924
004
Капитальные расходы государственного органа
322
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
247875
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22579
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
225296
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34530
040
Развитие объектов государственных органов
34530
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
19741
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
11874
003
Капитальные расходы государственного органа
7867
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
14106
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
13511
003
Капитальные расходы государственного органа
595
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
66403,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
64478,4
003
Капитальные расходы государственного органа
1700
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
225
02
Оборона
6831
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6831
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2649
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4182
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20037
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20037
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

26350
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
98
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1178
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
34246
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33924
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
322
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
247875
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22579
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
225296
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34530
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
34530
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
19741
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11874
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7867
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
14106
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13511
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
595
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
66403,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64478,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1700
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
225
02
Қорғаныс
6831
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6831
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2649
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4182
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20037
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20037
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

836441,4
004
Программа занятости
236399
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
47474,3
007
Оказание жилищной помощи
2802
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
110
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7412,3
010
Государственная адресная социальная помощь
202753
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
114382,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
65628
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
74355
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2141
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41739
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
1240
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
40005
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
880972
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16069
008
Освещение улиц населенных пунктов
7811
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8258
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
864651
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7644
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
848147
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
3349
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
4100
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1411
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
252
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
252
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
614576
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

836441,4
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
236399
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
47474,3
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2802
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
110
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7412,3
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
202753
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
114382,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
65628
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
74355
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2141
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41739
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
1240
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
40005
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
880972
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16069
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
7811
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
8258
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
864651
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7644
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
848147
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
3349
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
4100
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1411
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
252
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
252
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
614576
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты