О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2017 года №12/140 "О бюджете села Умирзак на 2018-2020 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 29 мая 2018 года № 16/189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 июня 2018 года № 3625
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Актауского городского маслихата от 16 мая 2018 года №15/176 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 15 декабря 2017 года №12/137 "О бюджете города Актау на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3616), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 20 декабря 2017 года №12/140 "О бюджете села Умирзак на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3521) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2018-2020 годы, согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 212 368 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 103 458 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 136 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 108 774 тысяч тенге;
2) затраты – 212 368 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции следующего содержания:
"3. Учесть, что в бюджете села предусмотрены трансферты из городского бюджета в виде субвенций в следующих размерах: в 2018 году – 108 774 тысяч тенге, в 2019 году – 101 663 тысяч тенге, в 2020 году – 115 290 тысяч тенге.".
4. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата - Д. Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №12/140 "2018-2020 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 16/189 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 маусымда № 3625 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы №15/176 "Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №12/137 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3616 болып тіркелген) сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №12/140 "2018-2020 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3521 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 212 368 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 103 458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 136 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 108 774 мың теңге;
2)шығындар – 212 368 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
3 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ауыл бюджетінде қалалық бюджеттен субвенция ретінде трансферттер қарастырылғаны ескерілсін: 2018 жылы – 108 774 мың теңге, 2019 жылы – 101 663 мың теңге, 2020 жылы – 115 290 мың теңге.".
4. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы - Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Т. Найзабеков
Временно осуществляющая полномочия
секретаря городского маслихата Ж.Умбетова
СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Актауский городской отдел
экономики и бюджетного
планирования"
___________Ж. Туркменбаева

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
6. Осы шешім Маңғыстау облысының  әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2018 жылдың 1 қаңтарынан басталатын қатынастарға қатысты таралады.
Сессия төрағасы Т. Найзабеков
Қалалық мәслихат хатшысының
өкілетін уақытша жүзеге асырушы Ж.Үмбетова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысы
___________Ж. Түркменбаева