О внесении изменений в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года №12 "Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе"
Решение акима Мангистауского района Мангистауской области от 28 мая 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 июня 2017 года № 3627
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Мангистауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2787, опубликовано в газете "Жаңа өмір" от 19 августа 2015 года № 39-40) следующие изменения:
приложение указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" (руководитель аппарата Ж.Шаркатбаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района Махмутова Е.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Айтуаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мангистауской
районной избирательной комиссии
Озган Саттар Турашевич
"28" 05 2018 год
Приложение
к решению
акима Мангистауского района
от "28" 05 2018 года
№ 04
Избирательные участки на территории Мангистауского района для проведения голосования и подсчета голосов Избирательный участок № 166
Центр: село Шетпе, Центральная площадь, здание районного дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу".
Границы:  дома и частные дома №№ 1-29 микрорайона Орталык, жилые дома №№ 1-100 микрорайона Кызылтуран, жилые дома №№ 11-174 от восточной стороны автодороги Мечеть-Базарлы микрорайона Карашокы, здание государственного учреждения "Отдел внутренных дел Мангистауского района Департамента внутренных дел Мангистауской области", жилые дома железнодорожного разъезда № 14.
Избирательный участок № 167
Центр: село Шетпе, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Алшына Мендалыулы".
Границы: жилые дома №№ 1-350 микрорайона Базарлы, жилые дома №№ 1-27, 76-87 микрорайона Богет, жилые дома №№ 1-67 микрорайона Макаш, жилые дома №№ 1-37 микрорайона Курылысшы, жилые дома №№ 2-126 от западной стороны автодороги Мечеть-Базарлы микрорайона Карашокы.
Избирательный участок № 168
Центр: село Шетпе, здание государственного учреждения "Средняя школа №6 имени М.Атымова".

Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы №12 "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 4 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 маусымда № 3627 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына  сәйкес Маңғыстау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 12 "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2787 болып тіркелген, 2015 жылы 19 тамыздағы №39-40 "Жаңа өмір" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Шарқатбаева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Айтуаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
Озған Саттар Тұрашұлы
"28" 05 2018 жыл
Маңғыстау ауданы әкімінің
2018 жылғы "28" 05
№ 04 шешіміне
қосымша
Дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін Маңғыстау ауданының аумағындағы сайлау учаскелері № 166 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, Орталық алаң, "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының аудандық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Орталық шағын ауданының №№ 1-29 үйлері және жеке тұрғын үйлері, Қызылтұран шағын ауданының №№ 1-100 тұрғын үйлері Қарашоқы шағын ауданының Мешіт – Базарлы автокөлік жолының шығысындағы №№ 11-174 тұрғын үйлері, "Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті Маңғыстау ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, №14 теміржол бекетіндегі тұрғын үйлер.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, "Алшын Меңдалыұлы атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Базарлы шағын ауданының №№ 1-350 тұрғын үйлері, Бөгет шағын ауданының №№ 1-27, 76-87 тұрғын үйлері, Мақаш шағын ауданының №№ 1-67 тұрғын үйлері, Құрылысшы шағын ауданының №№ 1-37 тұрғын үйлері, Қарашоқы шағын ауданының Мешіт – Базарлы автокөлік жолының батысындағы №№1-126 тұрғын үйлері.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, "М.Атымов атындағы №6 орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы:  жилые дома №№ 1-414 микрорайона Жанаорпа, жилые дома №№ 1-109 микрорайона Ащыбулак, жилые дома на местностях Кызылтуранский карьер, Аэропорт, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
Избирательный участок № 169
Центр: село Шетпе, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Нун Жубаева".
Границы: жилые дома №№ 1-507 микрорайона Шетпе-1, общежитие акционерного общества "МырзАбек - Алтын Тас групп", жилые дома в местностях Шакырган, Карашымырау, Шилибулак, Сиырсу, Когез, Шилгоз, Арпалы, Иир.
Избирательный участок № 170
Центр: село Шетпе, здание государственного учреждения "Начальная школа №5".
Границы:  жилые дома №№ 1-96 микрорайона Косбулак, жилые дома микрорайона Косбулак-2, жилые дома населенного пункта Аусары и железнодорожного разъезда №13.
Избирательный участок № 171
Центр: сельский округ Сайотес, село Сайотес, здание сельского клуба государственного казенного предприятия "Өрлеу".
Границы:  жилые дома №№ 1-57 Батыс аула, жилые дома №№ 1-40 Шыгыс аула, жилые дома №№ 1-78 Онтустик аула, жилые дома № 1-7 Онтустик шыгыс аула, жилые дома №№ 1-113 Толыбай аула, 16 квартирные дома №№ 1-11, 12 квартирные дома №№ 1-7 Железнодорожного аула, жилые дома железнодорожных разъездов №№ 6,7, 9.
Избирательный участок № 172
Центр: сельский округ Сайотес, населенный пункт Боздак, здание государственного учреждения "Начальная школа Боздак" акимата Мангистауского района.
Границы: 16 квартирные дома №№ 1-4, №№ 5-15 населенного пункта Боздак, жилые дома №№ 1-40 улицы Жана аул.
Избирательный участок № 173
Центр: месторождение "Каракудукмунай", здание общежития № 6.
Границы:  Товарищества с ограниенной ответственностью "Каракудукмунай", "Кен-Сары", "Ком-Мунай".
Избирательный участок № 174
Центр: село Жынгылды, здание сельского дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу".
Границы:  жилые дома №№ 1-23 микрорайона Урлеубай, жилые дома №№ 1-39 микрорайона Кожык, жилые дома №№ 1-9 микрорайона Бегей батыр, жилые дома №№ 1-29 микрорайона А.Мендалыулы, жилые дома №№ 1-18 микрорайона Ж.Матулы, жилые дома №№ 1-70 микрорайона Айназар Ата, жилые дома №№ 1-40 микрорайона Н.Бейнеуова, жилые дома №№ 1-20 микрорайона Анеш, жилые дома №№ 1-74 микрорайона Ш.Ыбыраймулы, жилые дома №№ 1-20 микрорайона Айжанак, жилые дома №№ 1-39 микрорайона Рай, жилые дома №№ 1-69 микрорайона Кулыш, жилые дома №№ 1-36 микрорайона Акфонтан, а также дома зимовок Шат, Караколка, Кабиналы, Уланак, Биркарын, Шагылкора, Тущыки, Акбас, Сартобе, Кенколтык, Жылыбауыр.
Избирательный участок № 175
Центр: сельский округ Отпан, населенный пункт Тущыбек, здание государственного учреждения "Основная средняя школа Тущибек" акимата Мангистауского района.

Шекарасы:  Жаңаорпа шағын ауданының №№ 1-414 тұрғын үйлері, Ащыбұлақ шағын ауданының №№ 1-109 тұрғын үйлері, Қызылтұран карьері, Аэропорт жерлеріндегі тұрғын үйлер, Маңғыстау облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, "Нұн Жұбаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шетпе-1 шағын ауданының №№ 1-507 тұрғын үйлері, "МырзАбек- Алтын Тас групп" акционерлік қоғамының жатақханасы, Шақырған, Қарашымырау, Шилібұлақ, Сиырсу, Көгез, Шілгөз, Арпалы, Иір жеріндегі тұрғын үйлер.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, "№5 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қосбұлақ шағын ауданының №№ 1-96 тұрғын үйлері, Қосбұлақ-2 шағын ауданының, Аусары елді мекенінің және №13 теміржол бекетінінің тұрғын үйлері.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы, "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимараты.
Шекарасы:  Батыс ауылының №№ 1-57 тұрғын үйлері, Шығыс ауылының №№ 1-40 тұрғын үйлері, Оңтүстік ауылының №№ 1-78 тұрғын үйлері, Оңтүстік шығыс ауылының №№ 1-7 тұрғын үйлері, Толыбай ауылының №№ 1-113 тұрғын үйлері, Теміржол ауылының 16 пәтерлі №№ 1-11 үйлері, 12 пәтерлі №№ 1-7 тұрғын үйлер, №№6,7,9 теміржол бекеттеріндегі тұрғын үйлер.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: Сайөтес ауылдық округі, Боздақ елді мекені, Маңғыстау ауданы әкімдігінің "Боздақ бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боздақ елді мекенінің 16 пәтерлі №№ 1-4, №№ 5-15 үйлері, Жаңа ауыл көшесінің №№ 1-40 тұрғын үйлері.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарақұдықмұнай" кенорны, № 6 жатақхана ғимараты.
Шекарасы:  "Қарақұдықмұнай", "Кен-Сары", "Ком-Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерінің вахта қалашықтары.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: Жыңғылды ауылы, "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Өрлеубай шағын ауданының №№ 1-23 тұрғын үйлері, Қожық шағын ауданының №№ 1-39 тұрғын үйлері, Бегей батыр шағын ауданының №№ 1-9 тұрғын үйлері, А.Меңдалыұлы шағын ауданының №№ 1-29 тұрғын үйлері, Ж.Мәтұлы шағын ауданының №№ 1-18 тұрғын үйлері, Айназар Ата шағын ауданының №№ 1-70 тұрғын үйлері, Н.Бейнеуов шағын ауданының №№ 1-40 тұрғын үйлері, Әнеш шағын ауданының №№ 1-20 тұрғын үйлері, Ш.Ыбырайымұлы шағын ауданының №№ 1-74 тұрғын үйлері, Айжанақ шағын ауданының №№ 1-20 тұрғын үйлері, Рай шағын ауданының №№ 1-39 тұрғын үйлері, Құлыш шағын ауданының №№ 1-69 тұрғын үйлері, Ақфонтан шағын ауданының №№1-36 тұрғын үйлері, Шат, Қарақолқа, Кабиналы, Ұланақ, Бірқарын, Шағылқора, Тұщықи, Ақбас, Сартөбе, Кеңқолтық, Жылыбауыр қыстауларының тұрғын үйлері.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: Отпан ауылдық округі, Тұщыбек елді мекені, Маңғыстау ауданы әкімиятының "Тұщыбек негізгі орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: жилые дома №№ 1-25, №№ 27-39, №№ 43-64, №№ 66-78 населенного пункта Тущыбек, здания государственного учреждения "Основная средняя школа Тущибек" акимата Мангистауского района, государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Отпан", медицинского пункта, комплекса "Аман булак", историко-культурного комплекса "Адай Ата-Отпан тау", государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский областной противотуберкулезный санаторий имени Е.Оразакова" Управления здравоохранения Мангистауской области, жилые дома железнодорожного разъезда № 15.
Избирательный участок № 176
Центр: сельский округ Шайыр, село Шайыр, здание сельского дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу".
Границы:  жилые дома №№ 1-113 улицы К.Турмаганбетулы, жилые дома №№ 1-71 улицы Ж.Сарсенгожаева, жилые дома №№ 1-30 улицы И.Суйеубаева, жилые дома №№ 1-43 улицы К.Куспанова, жилые дома №№ 1-61 улицы А.Туякова, жилые дома в зимовках Боктысай, Жалган, Боздак, Шили, Шагылсай, Кызылеспе, Аккорган, Карабас, Кумаккора.
Избирательный участок № 177
Центр: сельский округ Шайыр, населенный пункт Тиген, здание медицинского пункта.
Границы:  жилые дома №№ 1-30 населенного пункта Тиген, жилые дома №№ 1-6 населенного пункт Тасмурын, жилые дома в зимовках Селеули, Терис бауыр, Бисалы, Шаршы кора, Керимди, Дагдущы, Андыгара, Узынбас, Шекки кора, Кырыкбасан, Аксай, Кызыл ауыз, Киян, Ботагоз, Какпакты, Жырыккора, Шаршыкора.
Избирательный участок № 178
Центр: сельский округ Тущыкудык, село Тущыкудык, здание сельского дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу".
Границы: жилые дома №№ 1-17 улицы С.Абдрахманова; жилые дома №№ 1-25 улицы Н.Койшыбаева, жилые дома №№ 1-13 улицы Абыл жыршы, жилые дома №№ 1-34 улицы Досан батыра, жилые дома №№ 1-31 улицы Айдар ишана, жилые дома №№ 1-20 улицы Е.Атагозиева, жилые дома №№ 1-23 улицы Каламкас, жилые дома №№ 1-25 улицы Матжан би, жилые дома №№ 1-25 улицы И.Тиленбаева, жилые дома №№ 1-9 улицы А.Куанова, жилые дома №№ 1-21 улицы Кулбарак, жилые дома №№ 1-20 улицы Буркитбая, жилые дома №№ 1-11 улицы Койсары, жилые дома №№ 1-18 улицы Мангыбая, жилые дома №№ 1-45 улицы Шотан Назарулы, жилые дома №№ 1-18 улицы А.Кодарова, жилые дома №№ 1-54 улицы К.Жумалиева, жилые дома №№ 1-13 улицы И.Жанадилова, жилые дома №№ 1-22 улицы Ш.Томпиева, жилые дома населенных пунктов Киякты, Досалы.
Избирательный участок № 179
Центр: Шебирский сельский округ, село Шебир, здание сельского дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу".

Шекарасы: Тұщыбек елді мекеніндегі №№ 1-25, №№ 27-39, №№ 43-64, №№ 66-78 тұрғын үйлері, Маңғыстау ауданы әкімиятының "Тұщыбек негізгі орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, "Отпан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі, медициналық пункт, "Аман бұлақ" кешені, "Адай Ата-Отпан тау" тарихи-мәдени кешені, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық Е.Оразақов атындағы туберкулезге қарсы санаторийі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараттары, №15 теміржол бекетінің тұрғын үйлері.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: Шайыр ауылдық округі, Шайыр ауылы, "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Қ.Тұрмағанбетұлы көшесінің №№ 1-113 тұрғын үйлері, Ж.Сәрсенғожаев көшесінің №№ 1-71 тұрғын үйлері, И.Сүйеубаев көшесінің №№ 1-30 тұрғын үйлері, Қ.Құспанов көшесінің №№ 1-43 тұрғын үйлері, Ә.Тұяқов көшесінің №№ 1-61 тұрғын үйлері, Боқтысай, Жалған, Боздақ, Шилі, Шағылсай, Қызылеспе, Аққорған, Қарабас, Құмаққора қыстауларындағы тұрғын үйлер.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: Шайыр ауылдық округі, Тиген елді мекені, медициналық пункт ғимараты.
Шекарасы: Тиген елді мекенінінің №№ 1-30 тұрғын үйлері, Тасмұрын елді мекенінің №№ 1-6 тұрғын үйлері, Селеулі, Теріс бауыр, Бисалы, Шаршы қора, Керімді, Дағдұщы, Андығара, Ұзынбас, Шеккі қора, Қырықбасан, Ақсай, Қызыл ауыз, Қиян, Ботагөз, Қақпақты, Жырыққора, Шаршықора қыстауларындағы тұрғын үйлер.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы, "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: С.Абдрахманов көшесінің №№ 1-17 тұрғын үйлері, Н.Қойшыбаев көшесінің №№ 1-25 тұрғын үйлері, Абыл жыршы көшесінің №№ 1-13 тұрғын үйлері, Досан батыр көшесінің №№ 1-34 тұрғын үйлері, Айдар ишан көшесініңі №№1-31 тұрғын үйлері, Е.Атағозиев қөшесінің №№ 1-20 тұрғын үйлері, Қаламқас көшесінің №№ 1-23 тұрғын үйлері, Матжан би көшесінің №№ 1-25 тұрғын үйлері, И.Тіленбаев көшесінің №№ 1-25 тұрғын үйлері, А.Қуанов көшесінің №№ 1-9 тұрғын үйлері, Құлбарақ көшесінің №№ 1-21 тұрғын үйлері, Бүркітбай көшесінің №№ 1-20 тұрғын үйлері, Қойсары көшесінің №№ 1-11 тұрғын үйлері, Маңғыбай көшесінің №№ 1-18 тұрғын үйлері, Шотан Назарұлы көшесінің №№ 1-45 тұрғын үйлері, А.Қодаров көшесінің №№ 1-18 тұрғын үйлері, Қ.Жұмалиев көшесінің №№ 1-54 тұрғын үйлері, И.Жанаділов көшесінің №№ 1-13 тұрғын үйлері, Ш.Томпиев көшесінің №№ 1-22 тұрғын үйлері, Қияқты, Досалы елді мекендеріндегі тұрғын үйлер.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Шебір ауылдық округі, Шебір ауылы, "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

Границы: жилые дома №№ 1-11 улицы Е.Тулегенулы, жилые дома №№ 1-22 улицы Ш.Косжанулы, жилые дома №№ 1-24 улицы Е.Далмаганбетулы, жилые дома №№ 1-5 улицы М.Кубышева, жилые дома № 1-14 улицы Ж.Жапакова, жилые дома №№ 1-18 улицы Ауеталык-Кожыра, жилые дома №№ 1-10 улицы Толеу-Халифа, жилые дома №№ 1-34 улицы Койбас Кожантай, жилые дома №№ 1-27 улицы Тауелсиздик, жилые дома №№ 1-4 улицы Орта Еспе, жилые дома №№ 1-3 улицы Несибек-Нура, жилые дома населенных пунктов Бас, Каламкас, зимовок Жеруй кора, Суиинши.
Избирательный участок № 180
Центр: село Кызан, здание селького дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу".
Границы: жилые дома №№ 1-11 улицы Мурын жырау, жилые дома №№ 12-41 микрорайона 3, жилые дома №№ 42-64 микрорайона 2, жилые дома №№ 83-101, №№ 102-123 микрорайона 4, жилые дома №№ 65-82 микрорайона 5, жилые дома №№ 129-157 улицы Досан батыра, жилые дома №№158-175 микрорайона 1, жилые дома №№ 182-203, №№ 238-259 микрорайона 7, жилые дома в зимовках Жидели, Карабатыр, Караш, Камай, Сарытобе, Тарколка, Жанузак, Нурылда, Саргат, Танас, Айыртобе, Мадияр, Кудайберген –1, Кудайберген – 2.
Избирательный участок № 181
Центр: село Акшымырау, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Тобанияза".
Границы:  жилые дома №№ 2-29 микрорайона 1, жилые дома №№ 30-72 микрорайона 2, жилые дома №№ 73-95 микрорайона 3, жилые дома №№ 96-136, 193-198 микрорайона 4, жилые дома №№ 7, 141, 142, 143, 145, 146, 149, 152, 161, 164, 168, 183, 184, 192 микрорайона 5, жилые дома №№ 199, 240 микрорайона 6, жилые дома в зимовках Айтолыс, Торыат, Кутты, Шаган, Кызык, месторождение товарищества с ограниченной ответственностью "Ком-Мунай".
Избирательный участок № 182
Центр: село Жармыш, здание государственного учреждения "Жармышская средняя школа".
Границы:  жилые дома №№ 1-74 улицы Сугир, жилые дома №№ 1-56 улицы Жаманкара, жилые дома №№ 1-53, 67, 77 улицы Рахмет, жилые дома №№ 1-14, 20, 22, 23-31, 34-41, 47-48, 54-58, 66, 72, 74 улицы Бердалы, жилые дома №№ 1-44, 51, 57-63, 68-69, 73-76, 87, 94 улицы Асая, жилые дома №№ 1-11, 23-34, 37, 47-60, 66, 115-129 микрорайона Батыс, жилые дома железнодорожных разъездов № 11, 12, 13, населенного пункта Ореули, зимовок Аманкызылит, Ауыздыбасты, Жапыракты,Кушикбай, Тамды, Донгелек, Сартурак, Караганды, Кошкар, Шакей, Накбай, Кудайберген, Жетикуп, Нысап, Сердалы, Кубай ушкан, Курша, Узынкозе.
Избирательный участок № 183
Центр: сельский округ Онды, село Онды, здание сельского дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу".

Шекарасы: Е.Төлегенұлы көшесінің №№ 1-11 тұрғын үйлері, Ш.Қосжанұлы көшесінің №№ 1-22 тұрғын үйлері, Е.Далмағанбетұлы көшесінің №№ 1-24 тұрғын үйлері, М.Құбышев көшесінің №№ 1-5 тұрғын үйлері, Ж.Жапақов көшесінің №№ 1-14 тұрғын үйлері, Әуеталық-Қожыр көшесінің №№ 1-18 тұрғын үйлері, Төлеу-Халифа көшесінің №№ 1-10 тұрғын үйлері, Қойбас Қожантай көшесінің №№ 1-34 тұрғын үйлері, Тәуелсіздік көшесінің №№ 1-27 тұрғын үйлері, Орта Еспе көшесінің №№ 1-4 тұрғын үйлері, Несібек-Нұр көшесінің №№ 1-3 тұрғын үйлері, Бас, Қаламқас елді мекендеріндегі, Жерүй қора, Сүйінші қыстауларындағы тұрғын үйлер.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызан ауылы, "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы:  Мұрын Жырау көшесінің №№ 1-11 тұрғын үйлері, 3 шағын ауданының №№ 12-41 тұрғын үйлері, 2 шағын ауданының №№ 42-64 тұрғын үйлері, 4 шағын ауданының №№ 83-101, №№ 102-123 тұрғын үйлері, 5 шағын ауданның №№ 65-82 тұрғын үйлері, Досан батыр көшесіндегі №№ 129-157 тұрғын үйлер, 1 шағын ауданының №№ 158-175 тұрғын үйлері, 7 шағын ауданының №№ 182-203, №№ 238-259 тұрғын үйлері, Жиделі Қарабатыр, Қараш, Қамай, Сарытөбе, Тарқолқа, Жанұзақ, Нұрылда, Сарғат, Танас, Айыртөбе, Мадияр, Құдайберген – 1, Құдайберген – 2 қыстауларындағы тұрғын үйлер.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшымырау ауылы, "Тобанияз атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1 шағын ауданының №№ 2-29 тұрғын үйлері, 2 шағын ауданының №№ 30-72 тұрғын үйлері, 3 шағын ауданының №№ 73-95 тұрғын үйлері, 4 шағын ауданының №№ 96-136, 193-198 тұрғын үйлері, 5 шағын ауданының №№ 7, 141, 142, 143, 145,146, 149, 152, 161, 164, 168, 183, 184, 192 тұрғын үйлері, 6 шағын ауданының №№ 199, 240 тұрғын үйлері, Айтолыс, Торыат, Құтты, Шаған, Қызық қыстақтарындағы тұрғын үйлер, "Ком-Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кен орны.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: Жармыш ауылы, "Жармыш орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сүгір көшесінің №№ 1-74 тұрғын үйлері, Жаманқара көшесінің №№ 1-56 тұрғын үйлері, Рахмет көшесінің №№ 1-53, 67,77 тұрғын үйлері, Бердалы көшесінің №№ 1-14, 20,22,23-31, 34-41, 47-48, 54-58, 66,72,74 тұрғын үйлері, Асай көшесінің №№ 1-44, 51, 57-63, 68-69, 73-76, 87, 94 тұрғын үйлері, Батыс шағын ауданының №№ 1-11, 23-34, 37, 47-60, 66, 115-129 тұрғын үйлері, №№ 11, 12, 13 теміржол бекеттерінің, Өреулі елді мекенінің, Аманқызылит, Ауыздыбасты, Жапырақты, Күшікбай, Тамды, Дөңгелек, Сарытұрақ, Қарағанды, Қошқар, Шәкей, Нақбай, Құдайберген, Жетікүп, Нысап, Сердалы, Құбай ұшқан, Құрша, Ұзынкөзе қыстауларының тұрғын үйлері.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: Онды ауылдық округі, Онды ауылы, "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

Границы:  жилые дома №№ 1-12, 23 улицы Орталык, жилые дома №№ 1-32 улицы Жастар, жилые дома №№ 1-19 улицы Кызылтам, жилые дома №№ 1-21, 23 улицы М.Оскинбайулы, жилые дома №№ 1-36 улицы Токбай булак, жилые дома №№ 1-7 улицы Койлан, жилые дома №№ 1-9 К.Косжанулы, жилые дома № 1-11, 13-20, 22-23 улицы Е. Тулебаева, жилой дом № 1 улицы Кез, жилые дома № 1-3 улицы А.Кекилбаева, жилые дома зимовок Желдимурын, Онеже, Ушан, Ондинский лагерь, Жана су, Корикти, Айыртам, Кумшокы, Сайком.
Избирательный участок № 184
Центр: сельский округ Онды, населенный пункт Беки, здание государственного учреждения "Начальная школа имени Беки".
Границы:  жилые дома №№ 1-57, №№59-67 населенного пункта Беки, жилые дома №1-10 населенного пункта Баскудык, жилые дома в зимовках Байкаска, Есената, Жарауыл, Майкомген, Максым, Саубет, Тасбас, Шукырой, Кориктитобе, Желтимес, Таубай, Айлек, Кандыбас, Гулшат, Бакыт кора, Жолболай кора.
Избирательный участок № 185
Центр: сельский округ Актобе, село Уштаган, здание сельского дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу".
Границы: жилые дома №№ 1-17 улицы Ынтымак, жилые дома №№ 1-29 улицы Солтустик, жилые дома №№ 1-20 улицы Бахча, жилые дома №№ 1-27 улицы А.Утепбергенова, жилые дома №№ 1-10 улицы Батыс, жилые дома №№1-10 улицы Улан, жилые дома №№ 1-46 улицы Жана аул, жилой дом № 1 улицы Откорм, жилые дома №№ 1-15 улицы Ирге аул, жилые дома №№ 1-16 улицы Барыс, жилые дома № 1-6 улицы Мектеп, жилые дома №№ 1-21 улицы Желтоксан, жилые дома №№1-35 улицы Жастар, жилые дома в населенных пунктах Жарма, Сазды, Сауыскан и в зимовке Жанаша.
Избирательный участок №186
Центр: месторождение "Каламкас", вахтовый городок, здание спортивного комплекса.
Границы:  вахтовый городок организаций акционерного общества "Мангистаумунайгаз" на месторождении "Каламкас".
Избирательный участок № 187
Центр: месторождение "Каламкас", вахтовый городок, здание спортивного комплекса.
Границы:  вахтовый городок сервисных организаций на месторождении "Каламкас" и на нефте-газовой месторождении "Каратурым".

Шекарасы: Орталық көшесінің №№ 1-12, 23 тұрғын үйлері, Жастар көшесінің №№ 1-32 тұрғын үйлері, Қызылтам көшесінің №№ 1-19 тұрғын үйлері, М.Өскінбайұлы көшесінің №№ 1-21, 23 тұрғын үйлері, Тоқбай бұлақ көшесінің №№ 1-36 тұрғын үйлері, Қойлан көшесінің №№1-7 тұрғын үйлері, К.Қосжанұлы көшесінің №№ 1-9 тұрғын үйлері, Е.Төлебаев көшесінің №№ 1-11, 13-20, 22-23 тұрғын үйлері, Кез көшесінің №1 тұрғын үйі, Ә.Кекілбайұлы көшесінің №№ 1-3 тұрғын үйлері, Желдімұрын, Өңеже, Ұшан, Онды лагері, Жаңа су, Көрікті, Айыртам, Құмшоқы, Сайком қыстақтарындағы тұрғын үйлер.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: Онды ауылдық округі, Бекі елді мекені, "Бекі бастауыш мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы:  Бекі елді мекенінің №№ 1-57, №№ 59-67 тұрғын үйлері, Басқұдық елді мекенінің №№ 1-10 тұрғын үйлері, Байқасқа, Есената, Жарауыл, Майкөмген, Мақсым, Сәубет, Тасбас, Шұқырой, Көріктітөбе, Желтимес, Таубай, Әйлек, Қандыбас, Гүлшат, Бақыт қора, Жолболай қора қыстақтарындағы тұрғын үйлер.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Ұштаған ауылы, "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ көшесінің №№ 1-17 тұрғын үйлері, Солтүстік көшесінің №№ 1-29 тұрғын үйлері, Бақша көшесінің №№ 1-20 тұрғын үйлері, А.Өтепбергенов көшесінің №№ 1-27 тұрғын үйлері, Батыс көшесінің №№ 1-10 тұрғын үйлері, Ұлан көшесінің №№ 1-10 тұрғын үйлері, Жаңа ауыл көшесінің №№ 1-46 тұрғын үйлері, Откорм көшесінің № 1 тұрғын үйі, Ірге ауыл көшесінің №№ 1-15 тұрғын үйлері, Барыс көшесінің №№ 1-16 тұрғын үйлері, Мектеп көшесінің №№ 1-6 тұрғын үйлері, Желтоқсан көшесінінің №№ 1-21 тұрғын үйлері, Жастар көшесінің №№ 1-35 тұрғын үйлері, Жарма, Сазды, Сауысқан елді мекендеріндегі, Жаңаша қыстауындағы тұрғын үйлер.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қаламқас" кенорны, вахта қалашығы, спорт кешені ғимараты.
Шекарасы: "Қаламқас" кенорнындағы "Маңғыстаумұнайгаз" акционерлік қоғамы ұйымдарының вахта қалашығы.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қаламқас" кенорны, вахта қалашығы, спорт кешені ғимараты.
Шекарасы:  "Қаламқас" кенорнындағы сервистік ұйымдардың және "Қаратұрым" мұнай-газ кен орнының вахта қалашығы.