О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 13/152 "О бюджете сел и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 24 декабря 2018 года № 21/247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 декабря 2018 года № 3756
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского районного маслихата от 14 декабря 2018 года № 21/229 "О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 12/145 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3745), Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 13/152 "О бюджете сел и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3520, опубликовано 31 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет сел и сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 и 22 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 930 047,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 75 037,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 682,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 841 328,0 тысяч тенге;
2) затраты - 930 047,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджет сел и сельских округов на 2018 год в сумме 744 869,0 тысяч тенге бюджетную субвенцию из районного бюджета, в том числе:

Маңғыстау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/152 "2018 - 2020 жылдарға арналған ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 21/247 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 3756 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 21/229 "Маңғыстау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №12/145 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3745 болып тіркелген) сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/152 "2018 - 2020 жылдарға арналған ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3520 болып тіркелген, 2018 жылы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 және 22 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 930 047,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 75 037,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 682,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 841 328,0 мың теңге;
2) шығындар - 930 047,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2018 жылға арналған ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен 744 869,0 мың теңге сомасында бюджеттік субвенция белгіленсін, оның ішінде:

в бюджет села Шетпе - 348 253,2 тысяч тенге;
в бюджет села Жынгылды - 75 278,0 тысяч тенге;
в бюджет сельского округа Сайотес - 69 291,6 тысяч тенге;
в бюджет сельского округа Тущыкудук - 45 894,5 тысяч тенге;
в бюджет села Кызан - 44 550,1 тысяч тенге;
в бюджет сельского округа Актобе - 69 194,0 тысяч тенге;
в бюджет сельского округа Шайыр - 50 529,6 тысяч тенге;
в бюджет села Жармыш - 41 878,0 тысяч тенге.";
пункт 3-1 изложить в новой редакции:
"3-1. Предусмотреть в бюджет сел и сельских округов на 2018 год в сумме 96 459,0 тысяч тенге текущие целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
в бюджет села Шетпе – 23 429,0 тысяч тенге;
в бюджет села Жынгылды – 10 510,0 тысяч тенге;
в бюджет сельского округа Сайотес - 11 210,0 тысяч тенге;
в бюджет сельского округа Тущыкудук - 10 345,0 тысяч тенге;
в бюджет села Кызан - 11 890,0 тысяч тенге;
в бюджет сельского округа Актобе - 11 010,0 тысяч тенге;
в бюджет сельского округа Шайыр - 9 965,0 тысяч тенге;
в бюджет села Жармыш – 8 100,0 тысяч тенге.";

Шетпе ауылдық бюджетіне - 348 253,2 мың теңге;
Жыңғылды ауылдық бюджетіне - 75 278,0 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округ бюджетіне - 69 291,6 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округ бюджетіне - 45 894,5 мың теңге;
Қызан ауылдық бюджетіне - 44 550,1 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округ бюджетіне - 69 194,0 мың теңге;
Шайыр ауылдық округ бюджетіне - 50 529,6 мың теңге;
Жармыш ауылдық бюджетіне - 41 878,0 мың теңге.";
3-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2018 жылға арналған ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен 96 459,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер белгіленсін, оның ішінде:
Шетпе ауылдық бюджетіне - 23 429,0 мың теңге;
Жыңғылды ауылдық бюджетіне - 10 510,0 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округ бюджетіне - 11 210,0 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округ бюджетіне - 10 345,0 мың теңге;
Қызан ауылдық бюджетіне - 11 890,0 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округ бюджетіне - 11 010,0 мың теңге;
Шайыр ауылдық округ бюджетіне - 9 965,0 мың теңге;
Жармыш ауылдық бюджетіне - 8 100,0 мың теңге.";

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 и 22 указанного решения изложить в новой редакции приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 және 22 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.