О признании утратившим силу решения Мунайлинского районного маслихата от 21 октября 2016 года №4/73 "Об установлении единой ставки фиксированного налога (бильярдный стол) для всех налогоплательщиков"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27 апреля 2018 года № 22/273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 мая 2018 года № 3608
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления департамента юстиции Мангистауской области от 18 января 2018 года № 10-15-248, Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мунайлинского районного маслихата от 21 октября 2016 года № 4/73 "Об установлении единой ставки фиксированного налога (бильярдный стол) для всех налогоплательщиков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3198, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 8 декабря 2016 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Б. Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Управление
государственных доходов
по Мунайлинскому району Департамента
государственных доходов по Мангистауской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан" М. Танатар
"27" апреля 2018 год

Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы №4/73 "Барлық салық төлеушілер үшін біріңғай тіркелген салық мөлшерлемесін (бильярд үстелі) белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 22/273 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 мамырда № 3608 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес және Маңғыстау облысының Әділет Департаментінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы №10-15-248 ұсынысының негізінде, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 4/73 "Барлық салық төлеушілер үшін біріңғай тіркелген салық мөлшерлемесін (бильярд үстелі) белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3198 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау
облысы бойынша мемлекеттік кірістер
департаментінің Мұнайлы ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Таңатар
"27" сәуір 2018 жыл